Последние новости
Главная / Новости / За втручання прокуратури Житомирщини державі повернено землю вартістю майже 900 тис грн — Новости Житомира

За втручання прокуратури Житомирщини державі повернено землю вартістю майже 900 тис грн — Новости Житомира

За втручання прокуратури Житомирщини державі повернено землю вартістю майже 900 тис грн
Завдяки вжитим прокуратурою Попільнянського району заходам реально виконано постановлене за її позовом судове рішення та у державну власність повернено земельну ділянку вартістю майже 900 тис грн.
Йдеться про те, що за позовом прокуратури району суд визнав незаконними та скасував накази ГУ Держземагентства в області, визнав недійсним договір оренди земельної ділянки площею майже 50 га.
На підставі зазначених наказів минулого року місцевому фермеру протиправно надано в оренду на 20 років земельну ділянку, що розташована на території Ставищенської сільської ради.
Зокрема, фермер не обґрунтував необхідність отримання великої площі землі та не зазначив перспективи діяльності фермерського господарства.
Наразі земельну ділянку вартістю майже 900 тис грн повернено у державну власність.

Интересное

У Житомирській області звільнили у запас близько 100 мобілізованих — Новости Житомира

У Житомирській області звільнили у запас близько 100 мобілізованих Сьогодні, 15:29 У Бердичевській військовій частині на підставі Указу Президента України № 328/2015 «Про часткову мобілізацію» у Збройних Силах України звільнили у запас близько 100 військовослужбовців, призваних для проходження військової служби на особливий період у ході третьої хвилі мобілізації. Про це йдеться у повідомленні на сайті