Последние новости
Главная / Новости / Отримувачі субсидії зможуть придбати енергоефективне обладнання та отримати 70% відшкодування від держави — Новости Житомира

Отримувачі субсидії зможуть придбати енергоефективне обладнання та отримати 70% відшкодування від держави — Новости Житомира

Отримувачі субсидії зможуть придбати енергоефективне обладнання та отримати 70% відшкодування від держави  
Уряд прийняв Постанову (від 12.08.2015), відповідно до якого сім’ї, які оформили субсидії отримали можливість приєднатися до програми з енергозбереження – Держенергоефективність компенсує їм 70% від суми кредиту, отриманого на заходи з енергозбереження (утеплення будинків, встановлення енергозберігаючих вікон та купівлю негазового котла).
Від так, кожен житомирянин, що вирішив провести заходи з утеплення,матиме можливість придбати для себе необхідний енергозберігаючий товар та отримати відшкодування у розмірі 20 % суми кредиту на заміну газових котлів, 30% – на енергоефективне обладнання та матеріали для індивідуальних власників та 40% – для ОСББ, а також 70% – для отримувачів субсидій.
Більш детальну інформацію про те, як за державною програмою замовити енергозберігаючі металопластикові вікна, підібрати матеріал для утеплення будинку чи купити негазовий котел, Ви можете дізнатися в Будівельному центрі «Океан», що за адресою м. Житомир, вул. Черняховського 92 або за телефоном (0412) 551-000.
Ловіть свій шанс зустріти зиму в теплій оселі та заощадити свої кошти!

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"