Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині оштрафовано росіянина за спробу вивезти з України боєприпаси — Новости Житомира

На Житомирщині оштрафовано росіянина за спробу вивезти з України боєприпаси — Новости Житомира

На Житомирщині оштрафовано росіянина за спробу вивезти з України боєприпаси
За спробу вивезти з України боєприпаси росіянина оштрафовано майже на 20 тисяч гривень.
Прокуратурою області підтримано у суді державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 201 (контрабанда боєприпасів), ч.1 ст. 263 (незаконне поводження з бойовими припасами) КК України.
У ході судового розгляду доведено, що росіянин, у липні цього року, намагався незаконно вивезти з України через пункт пропуску «Виступовичі» 66 патронів калібру 5,6 мм, приховавши їх від митного контролю у картонній коробці серед особистих речей.
Овруцьким районним судом винесено вирок, яким затверджено угоду про визнання винуватості між процесуальним прокурором та підозрюваним і призначено покарання – штраф на суму майже 20 тис грн.
Штраф сплачено у повному обсязі.
Прес-служба прокуратури Житомирської області

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України