Последние новости
Главная / Новости / Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн — Новости Житомира

Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн — Новости Житомира

Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн
Житомирський водоканал збирається придбати асенізатор та екскаватор за 3,2 млн грн Сьогодні, 12:41 Комунальне підприємство “Житомирводоканал” Житомирської міської ради збирається купити асенізаторний автомобіль із насосом за 1,7 млн грн та екскаватор за 1,5 млн грн.
Оголошення про результати відкритих торгів опубліковані на офіційному сайті Державних закупівель.
Асенізатор («машина із муловсмоктувальним обладнанням для збору та транспортування рідких побутових і промислових відходів виробництва») придбають в одеського підприємства “Укрспецтехсервіс”, заявлена вартість – 1 722 470 грн з ПДВ при очікуваній вартості 2,7 млн грн. Екскаватор з багатофункціональним (шість в одному) ковшем планують придбати у київської фірми “Констракшн Машинері” за 1 530 000 грн з ПДВ (очікувана вартість закупівлі становила 1,6 млн грн).
В обох випадках переможці тендеру повинні поставити товар до 31 грудня 2015 року.
У технічних вимогах йдеться, що максимальна глибина всмоктування асенізатора має становити не менше 7 метрів, а місткість цистерни – не меншя як 6,2 кубометрів.
Екскаватор-навантажувач, який мають придбати, повинен бути на спеціальному шасі з пневмоколісним ходом, приводом на всі колеса та гідропідсилювачем керма. Повна експлуатаційна маса спецавтомобіля має становити не менше 8 тонн, швидкість пересування – не менше 40 км/год., місткість ковша навантажувача – не менше 1 кубометра, а глибина копання – майже 6 метрів. Також має бути звукова сигналізація заднього руху.

Интересное

В Житомирі рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року — Новости Житомира

Традиційно, напередодні нового навчального року до закладів освіти підвищена увага. Батьки придивляються до умов навчального процесу, належного забезпечення шкіл, а контролюючі служби здійснюють останні перевірки готовності закладів до прийому дітей. Протягом липня-серпня органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України у Житомирській області здійснюється комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих