Последние новости
Главная / Новости / На Святі Першовересня в Житомирі понад 100 дітей отримали шкільне приладдя — Новости Житомира

На Святі Першовересня в Житомирі понад 100 дітей отримали шкільне приладдя — Новости Житомира

На “Святі Першовересня” в Житомирі понад 100 дітей отримали шкільне приладдя
«Свято Першовересень» за підтримки Житомирської міської ради відбулося 27 серпня для дітей сиріт, дітей із багатодітних сімей та родин учасників АТО. Свої перші портфелики отримали 15 дітей-сиріт. Також майбутнім першокласникам вручено усе необхідне канцелярське приладдя для навчання у школі. 143 учня початкових класів (100 дітей з багатодітних родин та 43 дітей учасників АТО) отримали подарункові набори до школи.
На завершення свята діти, їх батьки та опікуни переглянули святкову виставу, – повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви