Последние новости
Главная / Новости / А Новий рік — із морозцем — Новости Житомира

А Новий рік — із морозцем — Новости Житомира

А Новий рік — із морозцем
А Новий рік — із морозцем Сьогодні, 10:06 Учені Українського гідрометеорологічного інституту склали прогноз на подальшу осінь та наступну зиму. Про це розповіла завідувач відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Вазіра Мартазінова.
«НА БІЛЬШОСТІ території України неодноразове похолодання буде в кінці першої декади жовтня і в кінці другої. Температура вдень 11-13 градусів. Загалом жовтень буде тепліший за норму на 1,5-2 градуси. Наприкінці жовтня очікуємо потепління».
Під кінець першої декади листопада похолодає. Незначні підвищення і зниження температури ймовірні в середині місяця. Велике потепління — у кінці листопада — на початку грудня. У першій декаді грудня температура буде вища за норму — до 5-7 градусів тепла.
«Зима загалом буде тепла. Після першої декади грудня чекаємо похолодання — до кінця року і початку наступного. Новий рік має бути морозний. У кінці грудня до 10 січня можливі найнижчі температури — вночі місцями від мінус 10 до мінус 15 градусів», — зазначила гідрометеоролог.
Весна буде нестійка. На початку і в кінці лютого — похолодання, але, за її словами, не критичні.
Що стосується опадів, то зима буде сніжна, але без великих снігопадів, вони будуть тільки в окремі дні.
«У жовтні невеликі опади — до 5 мм — на більшості території України. У другій половині листопада ймовірні великі опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Всі господарства мають до них підготуватися, щоб не було заторів на дорогах», — застерегла Вазіра Мартазінова.
У листопаді вчені прогнозують багато опадів. На початку місяця і в кінці — вище за норму.
У грудні, січні та лютому — незначні опади, але в окремі дні вище 10-15 мм.
«Тобто зима очікується м’яка і волога. Але не варто сподіватися, що вона буде рівна і ніжна. Окремі дні будуть дуже холодні», — сказала насамкінець Вазіра Мартазінова.
Джерело статті: Сільські вісті

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви