Последние новости
Главная / Новости / Вже завтра до Львова прийдуть учасники чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців | Новости Житомира

Вже завтра до Львова прийдуть учасники чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців | Новости Житомира

З ініціативи Управління державної охорони України та Міністерства молоді та спорту України вперше у Львові, з 30 травня по 2 червня 2015 року, за сприяння Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації, пройде відкритий XVIII Чемпіонат України з багатоборства тіло охоронців, на відкриття якого запрошені перші особи України та офіційні представники європейських держав. Зокрема, змагання пройдуть 30 травня на площі Адама Міцкевича, де з 04.00 до 20.00 год. для руху транспорту буде перекрито відрізок дороги від пам’ятника А. Міцкевичу до площі Галицької, а також 31 травня змагання відбудуться на стадіоні «Арена Львів».
Змагання сприяють підвищенню рівня підготовки тілоохоронців, набуття практичних знань, обміну досвідом проведення охоронних заходів. Після проведення змагань планується проведення круглого столу за темою «Організація і проведення охоронних і антитерористичних заходів у сучасних умовах на Україні». Чемпіонат буде сприяти зміцненню дружби і співпраці між силовими структурами України, укріпленню взаємодії між правоохоронними органами у боротьбі із злочинністю, також розвитку службово-прикладних видів спорту в нашій державі в скрутні часи.
В змаганнях відкритого XVIII Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців візьмуть участь 24 команди, серед яких будуть команди з Білорусі, Молдови, Болгарії та Румунії. Протягом трьох днів учасники змагатимуться в демонстрації прийомів захисту під час пішого супроводу VIP та прийомів рукопашного бою на площі Адама Міцкевича, шукатимуть «вибухові пристрої» в автомобілі та показуватимуть майстерність подолання смуги перешкод на автомобілях на автомайданчику стадіону «Арена Львів», виконуватимуть стрілецькі завдання з індивідуальної швидкісної стрільби з різних положень та в «терористів» з автомобіля, під час пішого супроводу VIP групою охоронців.
Вже багато років поспіль компанія «Торговий дім «НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, Білорусі та Молдові, є незмінним генеральним спонсором проведення Чемпіонатів України та світу з багатоборства тілоохоронців. Дуже велику допомогу надає офіційний збройовий спонсор Казенне підприємство – науково-виробниче об’єднання «ФОРТ» МВС України. Активну участь на протязі багатьох років беруть Міністерство внутрішніх справ України, Служба безпеки України. Міністерство Оборони України, Міністерство надзвичайних ситуацій України та інші.
розповіли організатори змагань
30 травня з 4.00 до 20.00 години, громадський транспорт, який курсує по проспекту Свободи через площу А. Міцкевича здійснюватиме об’їзд за маршрутом, який проводиться під час перекриття центру міста щонеділі.
Відтак, громадський транспорт курсуватиме за таким маршрутом:
Маршрут № 24: вул. Бандери – вул. Коперника – вул. Стефаника – вул. Дудаєва – просп. Шевченка – вул. Герцена – вул. Франка – пл. Соборна – вул. Личаківська.
Маршрути № 45 та № 48: вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. кн. Романа – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. Франка – вул. Вітовського.
Маршрут № 1: закорочено до пл. Різні.
Маршрути № 5А та № 47А: пл. Різні – пл. Д. Галицького – вул. Підвальна – вул. Личаківська.
Маршрути 3А, 4А та № 53: пл. Різні – пл. Д. Галицького – вул. Підвальна – пл. Соборна – вул. Франка – вул. Ш. Руставелі – вул. Франка.
Сергій Журбенко, заступник начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР
Програма змагань XVIII Відкритого Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців у м. Львові
29 травня – п’ятниця
12.00–18.00 Прибуття команд і гостей Чемпіонату.
Розміщення і реєстрація у готельному комплексі «ГРАНД РЕЗОРТ»
19.00–20.00 Засідання представників команд і суддівської колегії.
Конференц-зал готельного комплексу «ГРАНД РЕЗОРТ»
(Львівська область, Пустомитівський район, село Басівка)
30 травня – субота
10.00–12.00 Надання медичної допомоги VIP та його евакуація.
Стадіон «Динамо»
15.00–15.30 Урочиста церемонія відкриття XVIII Відкритого Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.
Площа Адама Міцкевича.
15.30–16.00 Показові виступи професіоналів на автомобілях.
Площа Адама Міцкевича.
16.00–17.00 Демонстрація прийомів захисту під час пішого супроводу VIP-осіб.
Площа Адама Міцкевича.
17.00–18.30 Демонстрація прийомів рукопашного бою. Сценічна конструкція.
Площа Адама Міцкевича.
18.30–20.00 Культурно-спортивна програма. Сценічна конструкція.
Площа Адама Міцкевича.
31 травня – неділя
08.30–11.00 Пошук «вибухових пристроїв» в автомобілі.
Автомайданчик готельного комплексу «ГРАНД РЕЗОРТ»
12.00–14.00 Подолання смуги перешкод на автомобілі.
Автомайданчик стадіону «АРЕНА ЛЬВІВ».
17.00–20.00 Оглядова екскурсія для учасників Чемпіонату по старовинному центру Львова.
1 червня – понеділок
08.30–16.00 Змагання з стрільби під час пішого супроводу VIP, з різних положень та з автомобіля.
Стрілецький полігон.
19.00–21.00 Урочисте нагородження переможців XVIII Відкритого Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.
Готельний комплекс «ГРАНД РЕЗОРТ»
2 червня – вівторок
до 12.00 Від’їзд учасників змагань

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"