Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство — Новости Житомира

У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство — Новости Житомира

У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство
13 серпня з 18.00 до 20.00 в готелі «Україна» відбудеться семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії».
На захід запрошені діючі депутати, громадські активісти, кандидати в депутати, а також усі ті, кому цікава тема місцевих виборів, інформує прес-служба Центру Суспільних Комунікацій.
Спікери заходу:
Олег Постернак – політичний консультант і експерт, спеціаліст з політичних технологій, керівник «Центру політичної розвідки», кандидат історичних наук. Викладач в системі вищої та середньої освіти, 2006-2010 рр. – депутат Ізмаїльської районної ради; 2008-2012 рр. – керівник «Центру регіональної політики «Меридіан». Брав участь у 10 виборчих кампаніях в Одеській області та м. Києві, очолював локальні партійні структури.
Владислав Вавілов – бізнес – тренер, політичний і громадський діяч, консультант з навчання та розвитку персоналу. Протягом 6 років консультує політиків і публічних людей з питання стрес-менеджменту.
Автор численних статей в журналах: «Медична практика», «Lenuel Estetic», «Кореспондент». Автор книги “Політичний стрес-менеджмент”.
Жанна Чмут – регіональний координатор ГМ «ОПОРА» в Житомирській області.
Руслан Годований – заступник голови обласної ради, юрист. Представник від влади, який детально розповість про формування округів та особливості цієї кампанії.
Ірина Ярмоленко – модератор, голова «Центру суспільних комунікацій».
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: або за телефоном 0960218977.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"