Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство — Новости Житомира

У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство — Новости Житомира

У Житомирі відбудеься вечірній семінар про виборче законодавство
13 серпня з 18.00 до 20.00 в готелі «Україна» відбудеться семінар на тему «Виборче законодавство: особливості кампанії».
На захід запрошені діючі депутати, громадські активісти, кандидати в депутати, а також усі ті, кому цікава тема місцевих виборів, інформує прес-служба Центру Суспільних Комунікацій.
Спікери заходу:
Олег Постернак – політичний консультант і експерт, спеціаліст з політичних технологій, керівник «Центру політичної розвідки», кандидат історичних наук. Викладач в системі вищої та середньої освіти, 2006-2010 рр. – депутат Ізмаїльської районної ради; 2008-2012 рр. – керівник «Центру регіональної політики «Меридіан». Брав участь у 10 виборчих кампаніях в Одеській області та м. Києві, очолював локальні партійні структури.
Владислав Вавілов – бізнес – тренер, політичний і громадський діяч, консультант з навчання та розвитку персоналу. Протягом 6 років консультує політиків і публічних людей з питання стрес-менеджменту.
Автор численних статей в журналах: «Медична практика», «Lenuel Estetic», «Кореспондент». Автор книги “Політичний стрес-менеджмент”.
Жанна Чмут – регіональний координатор ГМ «ОПОРА» в Житомирській області.
Руслан Годований – заступник голови обласної ради, юрист. Представник від влади, який детально розповість про формування округів та особливості цієї кампанії.
Ірина Ярмоленко – модератор, голова «Центру суспільних комунікацій».
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: або за телефоном 0960218977.

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят