Последние новости
Главная / Новости / Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар» — Новости Житомира

Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар» — Новости Житомира

Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар»
23 серпня в Житомирі на базі дитячого оздоровчого табору «Лісовий берег» відбувся відкритий обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське літо» з нагоди Дня Державного Прапора України, організований обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Після змагань заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк та заступник директора обласного центру «Спорт для всіх» Сергій Козловець нагородили переможців медалями та дипломами.
Особливістю цієї зміни, яка проходить у «Лісовому березі», є те, що зараз там відпочивають 35 дітей різного віку з Луганської області.
До Дня Державного Прапора України Ярослав Лагута від імені облдержадміністрації відзначив вихованців «Лісового берега» подарунками патріотичного змісту, а дітям з Луганщини та їх супроводжуючим подарував державні прапори та «Кобзарі» Тараса Шевченка.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме