Последние новости
Главная / Новости / Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар» — Новости Житомира

Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар» — Новости Житомира

Діти зі сходу України отримали в Житомирі прапор та «Кобзар»
23 серпня в Житомирі на базі дитячого оздоровчого табору «Лісовий берег» відбувся відкритий обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське літо» з нагоди Дня Державного Прапора України, організований обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Після змагань заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк та заступник директора обласного центру «Спорт для всіх» Сергій Козловець нагородили переможців медалями та дипломами.
Особливістю цієї зміни, яка проходить у «Лісовому березі», є те, що зараз там відпочивають 35 дітей різного віку з Луганської області.
До Дня Державного Прапора України Ярослав Лагута від імені облдержадміністрації відзначив вихованців «Лісового берега» подарунками патріотичного змісту, а дітям з Луганщини та їх супроводжуючим подарував державні прапори та «Кобзарі» Тараса Шевченка.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"