Последние новости
Главная / Новости / Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу — Новости Житомира

Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу — Новости Житомира

Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу
Директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк продовжує працювати.
Про це на сесії 10 вересня повідомив голова Житомирської облради Віталій Француз.
Була внесена пропозиція відсторонити директора медколеджу Клименюка від посади, але Француз повідомив, що слідство триває, обвинувачення нікому не пред’явлені і законних підстав для відсторонення немає.
«За що виходили на Майдан? Щоб закони діяли для всіх», – нагадав Віталій Француз.
Юристи обласної ради пояснили, що питання про відсторонення може розглядатися тільки в тому разі, якщо є відповідний проект рішення, але проекту немає.
«Якщо депутат ставить питання і просить його внести в порядок денний, то його треба не обговорювати, а ставити на голосування», – сказав депутат Андрій Дяченко.
Голова облради повідомив, що від уточнив перед сесією – директор Бердичівського медичного коледжу зараз знаходиться на лікарняному.
«За» проголосували лише 20 депутатів – питання у порядок денний не включили.
Як повідомляв , Володимира Клименюка медколеджу Катерини Олексіюк.
У травні 2015 року депутати облради так само питання про відсторонення Клименюка з посади. Тоді директор теж перебував на лікарняному.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"