Последние новости
Главная / Новости / Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу — Новости Житомира

Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу — Новости Житомира

Житомирська облрада не буде розглядати питання про відсторонення директора Бердичівського медколеджу
Директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк продовжує працювати.
Про це на сесії 10 вересня повідомив голова Житомирської облради Віталій Француз.
Була внесена пропозиція відсторонити директора медколеджу Клименюка від посади, але Француз повідомив, що слідство триває, обвинувачення нікому не пред’явлені і законних підстав для відсторонення немає.
«За що виходили на Майдан? Щоб закони діяли для всіх», – нагадав Віталій Француз.
Юристи обласної ради пояснили, що питання про відсторонення може розглядатися тільки в тому разі, якщо є відповідний проект рішення, але проекту немає.
«Якщо депутат ставить питання і просить його внести в порядок денний, то його треба не обговорювати, а ставити на голосування», – сказав депутат Андрій Дяченко.
Голова облради повідомив, що від уточнив перед сесією – директор Бердичівського медичного коледжу зараз знаходиться на лікарняному.
«За» проголосували лише 20 депутатів – питання у порядок денний не включили.
Як повідомляв , Володимира Клименюка медколеджу Катерини Олексіюк.
У травні 2015 року депутати облради так само питання про відсторонення Клименюка з посади. Тоді директор теж перебував на лікарняному.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме