Последние новости
Главная / Новости / Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів
8 вересня 2015 року відбулася презентація рейтингу інвестиційної привабливості міста Житомир, рівень якого на замовлення Житомирської міської ради визначило РА «IBI-Rating».
Про це інформують на сайті міськради.
Представники рейтингового агентства визначили рейтинг інвестиційної привабливості Житомира на рівні invВВВ+ (достатня інвестиційна привабливість) та вручили в.о.міського голови Житомира Любові Цимбалюк відповідний сертифікат та Паспорт інвестиційної привабливості міста.
Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Житомира, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, матеріали статистичних бюлетенів; річна казначейська звітність за 2012-2014 рр., програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"