Последние новости
Главная / Новости / Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів
8 вересня 2015 року відбулася презентація рейтингу інвестиційної привабливості міста Житомир, рівень якого на замовлення Житомирської міської ради визначило РА «IBI-Rating».
Про це інформують на сайті міськради.
Представники рейтингового агентства визначили рейтинг інвестиційної привабливості Житомира на рівні invВВВ+ (достатня інвестиційна привабливість) та вручили в.о.міського голови Житомира Любові Цимбалюк відповідний сертифікат та Паспорт інвестиційної привабливості міста.
Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Житомира, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, матеріали статистичних бюлетенів; річна казначейська звітність за 2012-2014 рр., програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на