Последние новости
Главная / Новости / Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів — Новости Житомира

Житомир визнали достатньо привабливим для інвесторів
8 вересня 2015 року відбулася презентація рейтингу інвестиційної привабливості міста Житомир, рівень якого на замовлення Житомирської міської ради визначило РА «IBI-Rating».
Про це інформують на сайті міськради.
Представники рейтингового агентства визначили рейтинг інвестиційної привабливості Житомира на рівні invВВВ+ (достатня інвестиційна привабливість) та вручили в.о.міського голови Житомира Любові Цимбалюк відповідний сертифікат та Паспорт інвестиційної привабливості міста.
Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від міста Житомира, у тому числі: показники соціально-економічного розвитку, матеріали статистичних бюлетенів; річна казначейська звітність за 2012-2014 рр., програмні матеріали, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для