Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській облраді злякалися громадських активістів — Новости Житомира

У Житомирській облраді злякалися громадських активістів — Новости Житомира

У Житомирській облраді злякалися громадських активістів
У Житомирській облраді злякалися громадських активістів Сьогодні, 16:44 Вже другу поспіль сесію обласної ради посилено контролюють правоохоронці. На останньому засіданні, яке відбулося 14 серпня, голова обласної ради Віталій Француз пояснив, що йому відомо про наміри зірвати питання про утворення об’єднаних територіальних громад. Вже тоді в коридорах облдержадміністрації було багато міліціонерів. Сьогодні сценарій майже повторився.
Цього разу до зали не впустили громадських активістів. Їм запропонували місця на балконі, що викликало обурення. Активісти із гаслами «Ганьба!» намагалися перекричати тих, хто обговорював у залі порядок денний.
Віталій Француз знову аргументував ситуацію потенційною загрозою. За його словами, про те, що з інших областей стягуються в Житомир люди, попередили в СБУ. Голова обласної ради пояснив, що зала не резинова і в ній присутні ті, хто кого стосуються винесені на розгляд питання.
Проте, риторика представників влади області суперечить реальному стану речей. Тоді, коли у 2014 році адмінбудівлю ради і адміністрації заблокували активісти, до влади прийшли нинішні керівники. Громада фактично провела їх у кабінети, делегуючи повноваження та свою довіру. А сьогодні активісти вже не потрібні. Попри лозунги про відкритість і прозорість, обласна влада все ж намагається уникнути зростання соціальної напруги. Ряд питань, винесених на розгляд депутатів, однозначно вигідні владі, але зіштовхнулися із несприйняттям людей.
Житомирський досвід свідчить про те, що влада використовує активістів як маріонеток. Коли вони потрібні, їм тиснуть руки. Якщо громадськість контролює процес прийняття рішень і заявляє про своє незадоволення, її просто ігнорують і роблять вигляд, що це якісь небезпечні незнайомці.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"