Последние новости
Главная / Новости / Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну Батьківщину? — Новости Житомира

Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну Батьківщину? — Новости Житомира

Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну “Батьківщину”?
Анжеліка Лабунська очолить Житомирську обласну “Батьківщину”? Сьогодні, 21:18 Як стало відомо сайтові “Житомир-Онлайн”, Юлія Тимошенко прийняла рішення усунути Олександра Чуботенка з посади керівника Житомирської обласної “Батьківщини” і замість нього призначити Анжеліку Лабунську.
Олександр Чуботенко не зміг організувати підготовку обласного відділення партії до місцевих виборів, “Батьківщина” у Житомирі практично не працювала. Мешканці Житомира та області так і не побачили жодної потужної акції партії.
Очевидно, що з приходом Анжеліки Лабунської на посаду керівника Житомирської “Батьківщини” ситуація кардинально зміниться – Анжеліка Вікторівна досить рішуча і впливова діячка, яка дасть нове життя партії Тимошенко на Житомирщині. На жаль, часу в неї дуже мало – до виборів залишилося лише два місяці.
До речі, завтра о 18.00 відбудеться зустріч Анжеліки Лабунської із депутатами фракції “Батьківщини” в обласній раді. Зустріч має відбутися в штаб-квартирі обласної “Батьківщини” на вул. Ольжича, 7 у Житомирі.
Довідка:
Анжеліка Вікторівна Лабунська (2 листопада 1967, місто Київ) — народний депутат України V, VI, VII скликань, юрист, громадська діячка, правозахисниця.
Батьки
Мати — Лабунська Михайлина Петрівна, народилася 8 червня 1946 року. Походить з міста Фастів, Київської області. За фахом — юрист.
Батько — Лабунський Віктор Григорович, народився 5 січня 1946 року. Походить з села Високе, Брусилівського району, Житомирської області. За фахом — будівельник.
Обидва батьки пенсіонери.
Освіта
З 1975 року навчалася у середній школі № 202 міста Києва, яку на відмінно закінчила у 1985 році. Брала участь та була переможцем місцевих та загальнодержавних олімпіад.
Виховуючи дитину та працюючи, з 1991 року заочно навчалася у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на юридичному факультеті за спеціальністю — правознавство, який закінчила у 1996 році.
У період навчання на юридичному факультеті закінчила спецкурс за спеціальністю фінансове право.
Робота та кар’єра[ред. • ред. код] З жовтня 1985 року по січень 1986 року працювала на посаді секретаря судового засідання у Жовтневому районному суді міста Києва.
З січня 1986 року по грудень 1989 року обіймала посаду бухгалтера-претензіоніста на Київській базі «Укоопторггалантерея».
У грудні 1989 року була прийнята на посаду лаборанта юридичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, де працювала по червень 1992 року.
З червня 1992 року по травень 1993 року займала посаду юрисконсульта Ощадного банку України.
У липні 1993 року була прийнята на посаду старшого юрисконсульта до Укрдержстраху «Оранта», де працювала до грудня 1993 року.
З грудня 1993 року по лютий 1994 року призначена на посаду начальника юридичного відділу ВАТ «Банкірський Дім».
З лютого 1994 року по вересень 1995 року обіймала посаду заступника Голови Правління АКБ «Аскольд».
З жовтня 1995 року по липень 1996 року працювала на посаді начальника юридичного управління КБ «Фінанси та Кредит».
З липня 1996 року по серпень 2002 року перебувала на посаді начальника юридичного відділу АТ «Фінанси та Кредит».
З серпня 2002 року по квітень 2006 року займала посаду директора ТОВ «Юридична компанія «Фінанси та Кредит Лекс».
З січня 2004 року по травень 2006 року працювала на посаді начальника юридичного управління ВАТ «Прогрес» за сумісництвом.

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят