Последние новости
Главная / Новости / У Мережі зявилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. — Новости Житомира

У Мережі зявилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. — Новости Житомира

У Мережі з’явилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський.
У Мережі з’явилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. Сьогодні, 11:32 Майстер працював над колекцією понад рік.
У Мережі з’явилася повна серія модерних символів обласних міст України та Криму.
Це — серія робіт відомого українського художника Андрія Єрмоленка. Він працював над нею понад рік.
“У кожного герба, у кожного міста України є свій неповторний візерунок, свої особливості.
Та ці такі різні візерунки, ці різні кольори разом утворюють єдину і неповторну Україну. І Київ, і Галичина, і Донбас, і Крим – це все Україна. Ми з вами маємо плекати унікальність кожного нашого міста, кожного історичного регіону.
Та мусимо пам’ятати: лише разом, в єдиній українській державі ми маємо шанс зберегти ці свої традиції”, – коментують появу колекції новітніх символів українських міст в Адміністрації президента.
Джерело статті: ТСН

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят