Последние новости
Главная / Новости / У Мережі зявилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. — Новости Житомира

У Мережі зявилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. — Новости Житомира

У Мережі з’явилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський.
У Мережі з’явилися вражаючі новітні символи українських міст, в тому числі і житомирський. Сьогодні, 11:32 Майстер працював над колекцією понад рік.
У Мережі з’явилася повна серія модерних символів обласних міст України та Криму.
Це — серія робіт відомого українського художника Андрія Єрмоленка. Він працював над нею понад рік.
“У кожного герба, у кожного міста України є свій неповторний візерунок, свої особливості.
Та ці такі різні візерунки, ці різні кольори разом утворюють єдину і неповторну Україну. І Київ, і Галичина, і Донбас, і Крим – це все Україна. Ми з вами маємо плекати унікальність кожного нашого міста, кожного історичного регіону.
Та мусимо пам’ятати: лише разом, в єдиній українській державі ми маємо шанс зберегти ці свої традиції”, – коментують появу колекції новітніх символів українських міст в Адміністрації президента.
Джерело статті: ТСН

Интересное

24 бойца, принимавших участие в АТО, продолжат учебу в Житомирском военному институте — Новости Житомира

Житомирский военный институт им. С.Королева один из немногих, который среди других военных учебных заведений Украины выполнил государственный заказ на военные специальности. "Мы – один из немногих военных вузов в Украине, которому удалось полностью выполнить государственный заказ. Сейчас лица, вступившие к нам уже проходят активную подготовку на базе сто девяностого учебного центра. В программе подготовки: тактические