Последние новости
Главная / Новости / Предстоятель Києво-Печерської лаври Павло назвав журналістів «одержимими дияволом» — Новости Житомира

Предстоятель Києво-Печерської лаври Павло назвав журналістів «одержимими дияволом» — Новости Житомира

Предстоятель Києво-Печерської лаври Павло назвав журналістів «одержимими дияволом»
Предстоятель Києво-Печерської лаври Павло назвав журналістів «одержимими дияволом» Сьогодні, 17:31 Владика заявив, що спілкується із журналістами, але не розмовляє із тими, «хто самі загинули в нетрях своїх гріхів», згадавши, зокрема журналістів 1+1 та 2+2.
Павло переконує, що впродовж останніх 20 років було багато журналістів, які «намагались осоромити святішого патріарха Кирила, блаженнійшого покійного митрополита Володимира, тепер Онуфрія». «Але я для них як камінь спотикання, бо маю свою думку, ні перед ким ніколи не прогинався», – заявив предстоятель лаври.
За його словами, «деякі особи вчепились спершу за машини, які начебто мають якесь значення для життя людини – але мають значення лише для пересування». Він також заявив, що порушень правил дорожнього руху у липні, про які нещодавно писали у пресі, «не було і не могло бути».
«По-перше, я законослухняний громадянин. А, по-друге, я ніколи не був водієм і не порушив жодного правила руху», – заявив владика.
«Одна Іридіада (внучка Ірода, через яку відрубали голову Івану Хрестителю, – ред.), я не можу її інакше назвати, прибігла спершу і вимагала від мене сказати, скільки коштує машина, чи мені зручно у ній їздити. Я спершу відповідав, але згодом вирішив, що не варто метати бісер перед свинями. Горе тій матері, яка народила таку нездарну дочку», – заявив владика Павло…
Владика закликав усіх помолитись за душу журналістки, яка «одержима дияволом».
«Я знаю, це люди, послані дияволом, для зруйнування церкви і спільноти… Але я їм нагадую, що далі, якщо будуть такі нападки, я зроблю так, щоб моя «недостойна поведінка» віддалась їм сторицею. Ми не зобов’язані відповідати на дурні запитання. Я б хотів запитати, скільки вам, Іуди, платять, коли ви приходите на цю святу землю, щоб опорочити монашество?», – додав предстоятель Києво-Печерської лаври.
Як відомо, владика Павло (Петро Лебідь) був раніше депутатом Київради від Партії регіонів і має доволі скандальну репутацію, зокрема через конфлікти з журналістами та любов до дорогих авто марки Мерседес.
Джерело статті: ZIK

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"