Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж — Новости Житомира

У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж — Новости Житомира

У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж
У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж Сьогодні, 12:10 Протягом минулої доби, 19 серпня бійці ДСНС чотири рази гасили загоряння трав’яного покриву в різних куточках Житомирської області.
Так, поблизу Володарська-Волинського вчора палав сухостій. Полум’я швидко розповсюджувалося в сторону населеного пункту. Рятувальники швидко локалізували та ліквідували пожежу, не допустивши займання приватних житлових будинків та господарчих споруд.
Вчора по області було зафіксовано ще три випадки займання сухої рослинності у Черняхівському, Бердичівському та Коростенському районах. Місцеві вогнеборці оперативно відреагувалии, не давши вогню розповсюдитися на великі площі. Загиблих та травмованих внаслідок займань немає. Наразі обставини всіх подій встановлюються фахівцями.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"