Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж — Новости Житомира

У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж — Новости Житомира

У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж
У Житомирській області на Спаса було гаряче від пожеж Сьогодні, 12:10 Протягом минулої доби, 19 серпня бійці ДСНС чотири рази гасили загоряння трав’яного покриву в різних куточках Житомирської області.
Так, поблизу Володарська-Волинського вчора палав сухостій. Полум’я швидко розповсюджувалося в сторону населеного пункту. Рятувальники швидко локалізували та ліквідували пожежу, не допустивши займання приватних житлових будинків та господарчих споруд.
Вчора по області було зафіксовано ще три випадки займання сухої рослинності у Черняхівському, Бердичівському та Коростенському районах. Місцеві вогнеборці оперативно відреагувалии, не давши вогню розповсюдитися на великі площі. Загиблих та травмованих внаслідок займань немає. Наразі обставини всіх подій встановлюються фахівцями.

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України