Последние новости
Главная / Новости / Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат
Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат Сьогодні, 16:17 Працівники Житомирського водоканалу привезли з міжнародної виставки у Кіровограді перемогу у конкурсі і приз – зварювальний апарат.
Про це повідомляє прес-служба КП «Житомирський водоканал».
«Минулого тижня Кіровоград зібрав представників житлово-комунального комплексу України для участі в Міжнародній спеціалізованій виставці «Вода. Тепло. Будинок» для обговорення проблем галузі, обміну досвідом та пошуку шляхів роботи в умовах значного росту тарифів на житлово-комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.
Організаторами виставки виступили об’єднання галузевих асоціацій ЖКГ України – Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
У рамках заходу пройшли науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп Асоціації “Укрводоканалекологія”, консультацїї з потенційними інвесторами, закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.
За підсумками щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, проведеного під час виставки, в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» команда КП «Житомирводоканал» посіла почесне перше місце, – інформує прес-служба.
Переможцям вручили цінний подарунок — сучасний зварювальний апарат для полімерних труб.

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для