Последние новости
Главная / Новости / Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат — Новости Житомира

Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат
Команда Житомирського водоканалу заробила на конкурсі в Кіровограді зварювальний апарат Сьогодні, 16:17 Працівники Житомирського водоканалу привезли з міжнародної виставки у Кіровограді перемогу у конкурсі і приз – зварювальний апарат.
Про це повідомляє прес-служба КП «Житомирський водоканал».
«Минулого тижня Кіровоград зібрав представників житлово-комунального комплексу України для участі в Міжнародній спеціалізованій виставці «Вода. Тепло. Будинок» для обговорення проблем галузі, обміну досвідом та пошуку шляхів роботи в умовах значного росту тарифів на житлово-комунальні послуги», – йдеться у повідомленні.
Організаторами виставки виступили об’єднання галузевих асоціацій ЖКГ України – Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація управителів житла разом з Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
У рамках заходу пройшли науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп Асоціації “Укрводоканалекологія”, консультацїї з потенційними інвесторами, закордонними експертами, зокрема з міжнародних фінансових установ.
За підсумками щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, проведеного під час виставки, в номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів» команда КП «Житомирводоканал» посіла почесне перше місце, – інформує прес-служба.
Переможцям вручили цінний подарунок — сучасний зварювальний апарат для полімерних труб.

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на