Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло — Новости Житомира

На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло — Новости Житомира

На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло
На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло Сьогодні, 10:38 Вже завтра, 1 вересня, в Україні різко підвищаться ціни на електроенергію – майже на 20%. Подорожчання торкнеться і міського населення, і жителів сіл.
Виробники електроенергії запевняють, що підвищення назріло вже давно. Натомість експерти стверджують, що нові цифри завищені.
Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 коп., то з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45, 6 коп. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електроенергії за місяць не перевищив 100 кіловат.
Для тих же, хто перевищує цю норму, будуть діяти інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – доведеться заплатити за кожен 79 коп. А для тих, хто перевищив показник 600 кіловат, буде діяти тариф 1,48 грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"