Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло — Новости Житомира

На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло — Новости Житомира

На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло
На Житомирщині завтра майже на 20% дорожчає світло Сьогодні, 10:38 Вже завтра, 1 вересня, в Україні різко підвищаться ціни на електроенергію – майже на 20%. Подорожчання торкнеться і міського населення, і жителів сіл.
Виробники електроенергії запевняють, що підвищення назріло вже давно. Натомість експерти стверджують, що нові цифри завищені.
Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 коп., то з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45, 6 коп. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електроенергії за місяць не перевищив 100 кіловат.
Для тих же, хто перевищує цю норму, будуть діяти інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – доведеться заплатити за кожен 79 коп. А для тих, хто перевищив показник 600 кіловат, буде діяти тариф 1,48 грн.

Интересное

В Житомирі рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року — Новости Житомира

Традиційно, напередодні нового навчального року до закладів освіти підвищена увага. Батьки придивляються до умов навчального процесу, належного забезпечення шкіл, а контролюючі служби здійснюють останні перевірки готовності закладів до прийому дітей. Протягом липня-серпня органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України у Житомирській області здійснюється комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих