Последние новости
Главная / Новости / АТОшник з Бердичева отримав електромобіль у подарунок від благодійного фонду — Новости Житомира

АТОшник з Бердичева отримав електромобіль у подарунок від благодійного фонду — Новости Житомира

АТОшник з Бердичева отримав електромобіль у подарунок від благодійного фонду
Електроскутер напередодні свого Дня народження учасник АТО, бердичівлянин Сергій Сторожук отримав у подарунок від благодійного фонду «Людяність». Ключі від транспортного засобу Сергію вручив голова фонду Юрій Журбенко під час Всеукраїнської конференції учасників АТО у Бердичеві.
31 серпня минулого року військовослужбовець 3-го дивізіону 26-ї бердичівської артилерійської бригади Сергій Сторожук отримав поранення під час бойових дій під Веселою Горою у Луганській області. Внаслідок цього втратив частину лівої ноги. Попри такий поворот долі Сергій не втрачає почуття гумору. Спілкуючись із журналістами, жартома відповідає на запитання, що буде далі робити з подарунком: «Піццу буду розвозити». Насправді ж електроскутер дійсно буде потрібний чоловікові, адже він разом із сім’єю займається фермерським господарством – вирощуванням культур.
Голова благодійного фонду «Людяність» Юрій Журбенко розповідає: електромобіль може проїхати близько 50 км в день на одному заряді. За допомогою спеціального пристрою скутер можна зарядити у будь-якому місці, просто під’єднавшись до розетки. Для того, аби бути у «повній бойовій готовності», електромобілю потрібно заряджатися 10-12 годин.
«Цей електромобіль фонд отримав у якості гуманітарної допомоги зі Швейцарії. Він був на ходу, але акумулятори вже вийшли з ладу. Тому я знайшов спонсора, звернувся до депутата міської ради Олександра Рабіновича, він профінансував закупівлю двох акумуляторів. Тобто, ми доукомплектували цей транспортний засію. Зараз мені дуже приємно, що електроскутер їздить. Я думаю, що Сергію це буде велика допомога в житті», – розповів голова БФ «Людяність» Юрій Журбенко.
За його словами, незабаром ще один учасник АТО отримає у подарунок електромобіль, втім вручатимуть його вже у Житомирі. Окрім того, минулого тижня для 61-го мобільного шпиталю фонд передав медичне обладнання на суму близько 200 тис. грн. Його до місця призначення доставить волонтер Юлія Толмачова.
Прес-служба БФ «Людяність»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"