Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання — Новости Житомира

В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання — Новости Житомира

В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання
Комунальна установа «Центральна міська лікарня №2» придбала за рахунок коштів бюджету розвитку по галузі «Охорона здоров’я» високовартісне медичне обладнання – Ехотомограф Escote MyLab Class C, гінекологічне крісло з кольпоскопом та «Медик-2».
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Вартість Ехотомограф Escote MyLab Class C – 2,7 млн. грн. Прилад дасть можливість проводити контрастування порожнин серця, трансторакальну ЕхоКГ, трансезофагальну ЕхоКГ. Ехотомограф розташований у кардіологічному відділенні. Працюють з апаратурою – завідувач відділенням Кутній О.І., лікар Гукайло О.І. Графік прийому: Пн. – Пт., з 8:30 до 16:15 год. Запис на прийом здійснюється згідно направлень лікарів загальної практики-сімейної медицини та кардіологів за тел.: 48-41-65.
Гінекологічне крісло з кольпоскопом обійшлося міському бюджету в 634,5 тис. грн. Крісло використовується для огляду жінок з метою виявлення патологічних змін. Місце проведення обстеження – кабінет патології шийки матки жіночої консультації (№308). Прийом веде лікар Голуб Є.М. Графік прийому: Пн. 8:00-14:00, Вт. 14:00-20:00, Ср. 8:00-14:00, Чт. 14:00-20:00, Пт. 8:00-14:00. Запис на прийом здійснюється згідно призначень лікуючого лікаря та в порядку живої черги.
Також закуплений для фізіотерапевтичного відділення апарат «Медик – 2», який використовується для лікування патологій серцево-судинної системи, дихальної системи, травм, ЛОР – захворювань. Вартість апарату становить 22, 5 тис.грн.. Графік прийому: Пн – Пт, з 8 : 00 до 20 : 00 год., запис на прийом згідно направлень лікуючих лікарів за тел.: 42-48-54.

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України