Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання — Новости Житомира

В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання — Новости Житомира

В Житомирі міська лікарня №2 придбала вартісне нове обладнання
Комунальна установа «Центральна міська лікарня №2» придбала за рахунок коштів бюджету розвитку по галузі «Охорона здоров’я» високовартісне медичне обладнання – Ехотомограф Escote MyLab Class C, гінекологічне крісло з кольпоскопом та «Медик-2».
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Вартість Ехотомограф Escote MyLab Class C – 2,7 млн. грн. Прилад дасть можливість проводити контрастування порожнин серця, трансторакальну ЕхоКГ, трансезофагальну ЕхоКГ. Ехотомограф розташований у кардіологічному відділенні. Працюють з апаратурою – завідувач відділенням Кутній О.І., лікар Гукайло О.І. Графік прийому: Пн. – Пт., з 8:30 до 16:15 год. Запис на прийом здійснюється згідно направлень лікарів загальної практики-сімейної медицини та кардіологів за тел.: 48-41-65.
Гінекологічне крісло з кольпоскопом обійшлося міському бюджету в 634,5 тис. грн. Крісло використовується для огляду жінок з метою виявлення патологічних змін. Місце проведення обстеження – кабінет патології шийки матки жіночої консультації (№308). Прийом веде лікар Голуб Є.М. Графік прийому: Пн. 8:00-14:00, Вт. 14:00-20:00, Ср. 8:00-14:00, Чт. 14:00-20:00, Пт. 8:00-14:00. Запис на прийом здійснюється згідно призначень лікуючого лікаря та в порядку живої черги.
Також закуплений для фізіотерапевтичного відділення апарат «Медик – 2», який використовується для лікування патологій серцево-судинної системи, дихальної системи, травм, ЛОР – захворювань. Вартість апарату становить 22, 5 тис.грн.. Графік прийому: Пн – Пт, з 8 : 00 до 20 : 00 год., запис на прийом згідно направлень лікуючих лікарів за тел.: 42-48-54.

Интересное

У Житомирі близько сотні людей в День прапора вшанували пам’ять загиблих за незалежність — Новости Житомира

Близько сотні житомирян в День Державного Прапора зібрались на Смолянському військовому кладовищі, щоб хвилиною мовчання та молитвою вшанувати пам’ять загиблих за Незалежність. На військове кладовище також прийшли народний депутат України Борислав Розенблат, голова Житомирської ОДА Сергій Машковський, виконуюча обов’язки Житомирського міського голови Любов Цимбалюк. Після хвилини мовчання в пам’ять про загиблих героїв та короткої молитви