Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області знайшли повішеним депутата райради — Новости Житомира

У Житомирській області знайшли повішеним депутата райради — Новости Житомира

У Житомирській області знайшли повішеним депутата райради
25 вересня у лісовій посадці села Острожок Баранівського району Житомирської області знайшли повішеним на дереві чоловіка.
Про це розповіли читачі. Інформацію підтвердили в прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«Дійсно, 25 вересня о 12:50 до чергової частини Баранівського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на дереві у лісопосадці села Острожок виявили повішеного чоловіка. Як з’ясували працівники слідчо-оперативної групи, які прибули на місце події, померлим невідомим чоловіком є житель села Рогачів, 59-річний Анатолій Матвійчук, який від 5 серпня вважається зниклим безвісти. Під час поверхневого огляду видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Остаточну причину смерті встановить судмедекпертиза», – розповіли у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
Як повідомляв , 5 серпня пішов з дому та не повернувся 59-річний . Чоловік був депутатом Баранівської районної ради та директором школи у селі Острожок.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"