Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відбувся фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України-2015» — Новости Житомира

У Житомирі відбувся фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України-2015» — Новости Житомира

У Житомирі відбувся фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України-2015»
24 серпня, на сцені Центральної арки міського парку культури ім. Ю. Гагаріна відбувся шестигодинний молодіжний патріотично-мистецький фестиваль “Молодь – за мир і процвітання України-2015” (в рамках проекту “Мирне Полісся – Єдина країна”).
Проведенню заходу сприяли управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міської ради та творчо-мистецьке об’єднання “Академія зірок”.
Цього року фестиваль “Молодь – за мир і процвітання України” проходив по-особливому і надзвичайно цікаво: з українським колоритом, молодіжною креативністю та піднесеним настроєм. Розпочався захід патріотичною молодіжною руханкою “УКРАЇНА У СЕРЦІ” за участю юнаків та дівчат, небайдужих до рідного краю.
Відбулося урочисте відкриття нового мистецького року для творчо обдарованої молоді Полісся. Молодіжні виконавці Юлія Зарудіна, Марія Шатило, Катя Северенчук, Ольга Рибчинська, Іванна Петренко, Дарина Пархомчук заспівали кавер-версії українських хітів “Цвіте терен”, “Ой говорила чиста вода”, “Тече вода”, “За любов і волю”, “Перепілочка”, “Черемшина” і багатьох інших. Чудовому настрою у присутніх сприяли нові танцювальні композиції популярних серед молоді команд “T-Squad”, “MTV-Stars”, “TS-One”, “Jazz Funkers”, “Amira Dance” та виступи вихованців міського культурно-спортивного центру.
Зачарував усіх присутніх виступ маленьких учасниць fashion-студії моделей “Еліт Брілліант Моделз” номером “Україна без війни”.
Зацікавили глядаічв нові пісні учасників всеукраїнського телепроекту “Ікс Фактор” Дмитра Бондарчука та Антона Лукашика, точніше професійне виконання цих молодіжних творів.
До програми фестивалю долучилась і громадська організація “Тверезий Житомир”, яка проводила у парку власну патріотичну акцію.
Спеціально до Дня Незалежності України також проводилось Восьме відкрите поліське змагання “Королева Дня Незалежності-2015”, організоване відомою fashion-студією моделей “Еліт Брілліант Моделз”. Претенденток на звання Королеви цього року буде вдосталь – і серед дітей, і серед дорослих. Та перемогли найкращі: ІІ та І Віце Королевами Дня Незалежності стали відповідно Юлія Лазаренко (м.Коростишів) та Валерія Крюкова (м. Житомир). А головний титул “Королева Дня Незалежності-2015” члени професійного журі присудили сімнадцятирічній Катерині Дубіцькій (смт. Андрушівка). Дівчата отримали чудові подарунки від відомої житомирської благодійниці Ірини Шевцової, фірми “Оріфлейм Україна”, салону білизни “Bretelle”, кав’ярні “Коффі Тайм”, студії краси “Моне”, кінотеатру “Мультиплекс” та організаторів.
Під час проведення заходу працювали творчі майстерні різноманітних молодіжних суб-культур, проводились розіграші.
Співочу програму заходу чудово завершила учасниця українського телепроекту “Голос. Діти”, студентка Київського державного вищого музичного училища ім. Р. Глієра – Дар’я Соколовська.
Закінчився фестиваль “Молодь – за мир і процвітання України-2015” парадом українських ді-джеїв Open Air. Це була найчисельніша у місті молодіжна музична тусовка протягом останнього десятиріччя. Вперше в Житомирі прозвучали патріотичні треки на підтримку єдності нашої держави та сучасна клубна музика від DJ D-Nice. Провела парад “під відкритим небом” відома у прогресивних молодіжних колах хореограф та реп-виконавиця Хейлі. А допомагали покращити настрій оточуючим танцюристи відомої житомирської команди “Ті Сквод”, які, до речі нещодавно стали лауреатами всеукраїнського фестивалю сучасного танцю “Денс Глобал Фест-2015”, що проходив у столиці.
Фото можна переглянути

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"