Последние новости
Главная / Новости / Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник
Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник Сьогодні, 15:10 Тендерний комітет визнав такими, що не відбулися, відкриті торги з інвентаризації земель Житомира орієнтовною площею 6083 га.
Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.
Рішення про відміну торгів прийняте 28 вересня цього року на підставі подання для участі менше двох пропозицій конкурсних торгів.
У звіті про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації вказано, що єдиним учасником процедури закупівлі, який подав пропозицію конкурсних торгів, стало ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» з Києва.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

На Житомирщині 25-річний педофіл намагався зґвалтувати 11річну дівчинку — Новости Житомира

26 вересня оперативники карного розшуку затримали 25-річного жителя м. Коростишева за підозрою у спробі насильницького задоволення статевої пристрасті з 11-річною дитиною, повідомляють в УМВС. 18 вересня до райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що у місцевому парку невідомий близько 15.30 силоміць намагався задовольнити статеву пристрасть з малолітньою. У ситуацію вчасно втрутились випадкові перехожі, які, на