Последние новости
Главная / Новости / Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник
Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник Сьогодні, 15:10 Тендерний комітет визнав такими, що не відбулися, відкриті торги з інвентаризації земель Житомира орієнтовною площею 6083 га.
Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.
Рішення про відміну торгів прийняте 28 вересня цього року на підставі подання для участі менше двох пропозицій конкурсних торгів.
У звіті про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації вказано, що єдиним учасником процедури закупівлі, який подав пропозицію конкурсних торгів, стало ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» з Києва.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для