Последние новости
Главная / Новости / Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник — Новости Житомира

Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник
Тендер з інвентаризації земель Житомира відмінили – пропозицію подав усього один учасник Сьогодні, 15:10 Тендерний комітет визнав такими, що не відбулися, відкриті торги з інвентаризації земель Житомира орієнтовною площею 6083 га.
Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.
Рішення про відміну торгів прийняте 28 вересня цього року на підставі подання для участі менше двох пропозицій конкурсних торгів.
У звіті про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації вказано, що єдиним учасником процедури закупівлі, який подав пропозицію конкурсних торгів, стало ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» з Києва.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"