Последние новости
Главная / Новости / Завтра житомиряни освячуватимуть яблука — Новости Житомира

Завтра житомиряни освячуватимуть яблука — Новости Житомира

Завтра житомиряни освячуватимуть яблука
19 серпня православні християни святкують Преображення Господнє, Яблучний Спас.
Свято Преображення присвячене згадці події із життя Господа нашого Ісуса Христа – Преображення перед Своїми учнями Петром, Яковом та Іоаном на горі Фаворі перед Своїми стражданнями. Про це чітко і доступно написали євангелисти: Матфея (17, 1-9), Марка (9, 2-9), Луки (9, 28-36). Побожні християни про цю подію пам’ятали завжди. А більш чіткі згадки про особливості святкування датуються ІV-м століттям. Про це свідчать повчання св.Єфрема Сірина і св.Іоана Золотоустого. Отож почали святкувати цей день ще в перші століття після Різдва Христового. Зокрема збереглося слово св. Андрія Критського (635-680) на Преображення Господнє. В цьому слові термін “Преображення” розглядається не тільки в догматичному змісті, але і в розуміннідійсної церковної урочистості. В VIII столітті св. Іоан Дамаскін і прп.Косма Маюмський склали кілька стихир і канони на це свято, якими Православна Церква прославляє цю подію і в теперішній час.Розклад богослужінь у Свято – Михайлівському кафедральному соборі напередодні і вдень свята
ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА (другий Спас)18-19 серпня 2015р.Б18 серпня, вівторок Передсвято Преображення Господнього. Мученика Євсигнiя15.00 Молебень за Україну16.45 Всенічне Бдіння19 серпня, середа ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА07.00 Божественна Літургія. Освячення плодів10.00 Божественна Літургія. Освячення плодів11.00 Панахида12.00 Божественна Літургія. Освячення плодів14.00 Хрестини15.00 Молебень за Україну16.45 Вечірня з акафістом Пресвятій Тройці.
Освячення плодів буде здійснюватися після Божественної Літургії допочатку вечірнього богослужіння.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"