Последние новости
Главная / Новости / З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок — Новости Житомира

З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок — Новости Житомира

З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок
З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок Сьогодні, 15:55 Для українців з першого жовтня буде спрощено процедуру спілкування з чиновниками: паперові довідки, які потрібно регулярно десь брати і кудись носити, скасовуються.
Перший заступник міністра Юстиції України Наталія Севостьянова повідомила: «З 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Адже якщо вони матимуть безкоштовний доступ до реєстру, зможуть це зробити власноруч і отримати цю інформацію без того, щоб кожного разу звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, а й, наприклад, документів про народження, шлюб та інших».
Таке нововведення повинно позбавити українців від багатогодинного чекання у чергах і принизливих процедур отримання різних довідок.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"