Последние новости
Главная / Новости / З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок — Новости Житомира

З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок — Новости Житомира

З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок
З 1 жовтня чиновники не вимагатимуть жодних довідок Сьогодні, 15:55 Для українців з першого жовтня буде спрощено процедуру спілкування з чиновниками: паперові довідки, які потрібно регулярно десь брати і кудись носити, скасовуються.
Перший заступник міністра Юстиції України Наталія Севостьянова повідомила: «З 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Адже якщо вони матимуть безкоштовний доступ до реєстру, зможуть це зробити власноруч і отримати цю інформацію без того, щоб кожного разу звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, а й, наприклад, документів про народження, шлюб та інших».
Таке нововведення повинно позбавити українців від багатогодинного чекання у чергах і принизливих процедур отримання різних довідок.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме