Последние новости
Главная / Новости / У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% — Новости Житомира

У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% — Новости Житомира

У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15%
У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% Сьогодні, 10:23 Уряд планує продовжити до 31 грудня 2016 року дію положень Закону України від 02.03.2015 № 213-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” стосовно умов виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
Це випливає з проекту держбюджету на наступний рік, який Кабмін вніс до Верховної Ради, а згодом його відкликав (враховуючи можливі зміни у зв’язку з очікуваною податковою реформою).
Нагадаємо, у зазначеному “пенсійному” законі передбачено, що до 1 січня 2016 року пенсії працюючим пенсіонерам виплачуються в розмірі 85 відсотків, але не менше розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Интересное

На День Житомира погода буде по-осінньому теплою і без опадів, — Укргідрометцентр — Новости Житомира

Наприкінці робочого тижня в Україні буде прохолодно вночі і переважно сухо. Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру. Зокрема, у п’ятницю, 11 вересня, лише в Карпатах та Закарпатті пройдуть дощі, подекуди – із грозами. У західних, північних та центральних областях вночі та вранці можливий туман, вітер північно-східний та східний, 5-10 м/с. Температура вночі становитиме 4-9°, а