Последние новости
Главная / Новости / У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% — Новости Житомира

У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% — Новости Житомира

У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15%
У наступному році Уряд планує урізати пенсії працюючих пенсіонерів на 15% Сьогодні, 10:23 Уряд планує продовжити до 31 грудня 2016 року дію положень Закону України від 02.03.2015 № 213-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” стосовно умов виплати пенсій працюючим пенсіонерам.
Це випливає з проекту держбюджету на наступний рік, який Кабмін вніс до Верховної Ради, а згодом його відкликав (враховуючи можливі зміни у зв’язку з очікуваною податковою реформою).
Нагадаємо, у зазначеному “пенсійному” законі передбачено, що до 1 січня 2016 року пенсії працюючим пенсіонерам виплачуються в розмірі 85 відсотків, але не менше розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"