Последние новости
Главная / Новости / Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту — Новости Житомира

Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту — Новости Житомира

Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту
Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту Сьогодні, 14:12 Вже за декілька днів в Житомирі розпочнеться новий навчальний сезон, а перед батьками постане непросте запитання – організувати дозвілля для своїх дітей. Однією з найкращих альтернатив може стати спортивна секція чи клуб. Але як обрати саме те, що подобається і підійде саме у вашому випадку?
Зробити правильний вибір допоможе перший в Житомирі ярмарок спорту, який в суботу, 29 серпня, відбудеться в Гідропарку.
За словами організаторів на їх запрошення відгукнулося порядка 30 клубів та секцій, які працюють на базах клубів, секцій та спортивних шкіл Житомира. Це представники різних напрямків – від шахів до кінного спорту, від єдиноборств та багатоборства, і закінчуючи плаванням. А значить у житомирян буде можливість вибрати для себе або своєї дитини той вид спорту, яким би вони бажали займатися.
Гості ярмарку зможуть поспілкуватися безпосередньо з тренерами, дізнатися переваги того чи іншого виду спорту, познайомитися із діяльністю та досягненнями клубів. А також на власні очі побачити успіхи дітей, які вже там займаються.
Час проведення ярмарку – 29 серпня з 11-ї до 15-ї години.
Організатори вважають, що цей захід має дати позитивні результати з точку зору популяризації спорту в Житомир.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"