Последние новости
Главная / Новости / Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту — Новости Житомира

Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту — Новости Житомира

Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту
Житомирян запрошують вибрати спортивну секцію для своїх дітей на ярмарку спорту Сьогодні, 14:12 Вже за декілька днів в Житомирі розпочнеться новий навчальний сезон, а перед батьками постане непросте запитання – організувати дозвілля для своїх дітей. Однією з найкращих альтернатив може стати спортивна секція чи клуб. Але як обрати саме те, що подобається і підійде саме у вашому випадку?
Зробити правильний вибір допоможе перший в Житомирі ярмарок спорту, який в суботу, 29 серпня, відбудеться в Гідропарку.
За словами організаторів на їх запрошення відгукнулося порядка 30 клубів та секцій, які працюють на базах клубів, секцій та спортивних шкіл Житомира. Це представники різних напрямків – від шахів до кінного спорту, від єдиноборств та багатоборства, і закінчуючи плаванням. А значить у житомирян буде можливість вибрати для себе або своєї дитини той вид спорту, яким би вони бажали займатися.
Гості ярмарку зможуть поспілкуватися безпосередньо з тренерами, дізнатися переваги того чи іншого виду спорту, познайомитися із діяльністю та досягненнями клубів. А також на власні очі побачити успіхи дітей, які вже там займаються.
Час проведення ярмарку – 29 серпня з 11-ї до 15-ї години.
Організатори вважають, що цей захід має дати позитивні результати з точку зору популяризації спорту в Житомир.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для