Последние новости
Главная / Новости / Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» виступає проти приватизації обласного центру крові — Новости Житомира

Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» виступає проти приватизації обласного центру крові — Новости Житомира

Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» виступає проти приватизації обласного центру крові
Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» виступає проти приватизації обласного центру крові Сьогодні, 12:18 Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» заявляє про рішучий протест проти спроби передати у приватну власність 60% обласного центру крові ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ».
Згідно статті 15 Закону України «Про донорство», взяття, переробку і зберігання донорської крові здійснюють спеціалізовані установи і заклади, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади обласних державний адміністрацій.
Отже, будь-які приватні підприємства та установи не можуть здійснювати такі функції, а тим більше в умовах проведення в Україні АТО.
Житомирська міська організація «Партії захисників Вітчизни» звертається до керівництва Житомирської обласної ради з вимогою зняти це питання з розгляду та не діяти всупереч Закону України «Про донорство».
У разі нереагування ми будемо змушені вивести на мітинг близько 3000 партійців.
Голова Житомирської міської організації
«Партії захисників Вітчизни» А.В. Репіков
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"