Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі бібліотека ім. О. Ольжича запрошує житомирян та гостей міста одразу на три заходи | Новости Житомира

У Житомирі бібліотека ім. О. Ольжича запрошує житомирян та гостей міста одразу на три заходи | Новости Житомира

У вівторок, 17 листопада, обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича запрошує житомирян та гостей міста одразу на три заходи.
О 14.00 в актовій залі бібліотеки проходитиме обласний огляд-конкурс творів декоративно-ужиткового мистецтва, представлений вихованцями загальноосвітніх шкіл-інтернатів та спеціальних навчальних закладів Житомирщини.
О 15.00 – у конференц-залі бібліотеки заплановано зустріч з українським письменником та літературознавцем Василем Габором. Захід проходитиме у форматі відвертої розмови, під час якої Василь Габор говоритиме про життя, творчість та власні погляди на вирішення проблеми взаєморозуміння в українському суспільстві.
Проект реалізується в рамках програми “Бібліотека як міст культурної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади”.
Завершиться мистецький вівторок презентацією чергової персональної виставки художниці Вікторії Розбицької. Авторка представить свій живопис в експозиції “Квітковий дивосвіт”. Представлення робіт проходитиме в холі бібліотеки. Початок – о 16.00, повідомили у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

Интересное

19 августа житомирян приглашают на фестиваль «Песенный Спас» — Новости Житомира

19 августа в Житомире, в реконструированном летнем театре городского парка культуры и отдыха «Ракушка», пройдет фестиваль имени Владимира Шинкарука с символическим названием «Песенный Спас». Об этом «Журналу Житомира» рассказали в пресс-службе облгосадминистрации.   Программа фестиваля: 16:00 – Выставки, мастер-классы. 19:00 – Гала-концерт. Ведущая гала-концерта Заслуженная артистка Украины Ирина Шинкарук. Участники: народные артисты Украины Нина Матвиенко, Анатолий