Последние новости
Главная / Новости / На нараді в ОДА обговорювали борги Облавтодору із зарплати та плани по заготівлі солі і піску — Новости Житомира

На нараді в ОДА обговорювали борги Облавтодору із зарплати та плани по заготівлі солі і піску — Новости Житомира

На нараді в ОДА обговорювали борги Облавтодору із зарплати та плани по заготівлі солі і піску
На нараді в ОДА обговорювали борги Облавтодору із зарплати та плани по заготівлі солі і піску Сьогодні, 15:16 В Житомирській ОДА відбулася нарада з питань виплати заборгованості із заробітної плати працівникам Облавтодору під головуванням Сергія Машковського. Загалом, борг перед Облавтодором сягає 23,4 млн грн. За словами очільника області, сума боргу активно почала накопичувались з 2013 і початку 2014 років.
Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «Ситуація в Облавтодорі критична на сьогодні. Особливо це щодо заборгованості по заробітній платі. Загалом на сьогоднішню дату (не включаючи 2,8 млн, якими планується погасити до кінця цього тижня) є ще 16,1 млн заборгованості. Є близько 21 млн заборгованості по матеріалах Облавтодору. Також на грані зриву підготовка до осінньо-зимового періоду. Ось ці основні питання ми зараз намагаємось вирішити».
Виплата заробітної плати працівникам Облавтодору вже розпочалась. В грудні місяці планується закрити питання виплат по жовтень місяць включно.
Також, на нараді було піднято питання по підготовці доріг до осінньо-зимового періоду.
Так, для ліквідації зимової слизькості в області станом на 17 вересня заготовлено 20,2 тис. тон піску (що становить 33,5 % від потреби) та 0,7 тис. тон технічної солі (що становить 9,7 % від потреби).
Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «Звичайно, я прекрасно розумію, що без додаткового асигнування, без додаткового фінансування нам не обійтися. Сьогодні ми навіть розглядаємо і будемо звертатися, і сподіваємося на розуміння депутатів обласної ради, щоб забезпечити якійсь критичний резерв чи то реагентів піскосуміші, чи то паливно-мастльних матеріалів. Це нам повинні сказати якраз Управління автомобільних доріг чи Облавтодор. Що на потрібно».
На даний час вирішується питання щодо перерозподілу залишків з філій райавтодорів на філії ДЕД з метою забезпечення безперебійного функціонування та безпеки руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Загалом, нашій області на утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення передбачено 120 млн грн., щоправда ці кошти йдуть із затриманням. Так, наприклад, на минулому тижні область отримала асигнування за серпень місяць.
В підсумку, Сергій Машковський зазначив, що готовий звертатись з поданням до вищих органів виконавчої влади на звільнення керівників і Управління автомобільних доріг і Облавтодору, якщо проблемні питання не будуть конструктивно вирішуватись в найближчі тижні.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"