Последние новости
Главная / Новости / Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тисяч літрів бензину в талонах — Новости Житомира

Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тисяч літрів бензину в талонах — Новости Житомира

Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тисяч літрів бензину в талонах
Житомирська ОДА збирається придбати у київської фірми 5,5 тисяч літрів бензину в талонах Сьогодні, 14:45 Житомирська облдержадміністрація подала запит цінових пропозицій на закупівлю 5450 літрів бензину марки А-95 в талонах.
Інформація про результати цінових пропозицій розміщена на офіційному сайті Державних закупівель.
Цінові пропозиції замовнику надали три учасника: ПП “ОККО-Бізнес Контракт” (м. Вінниця), ТОВ “Прем’єр-Ліга” (Київська область) та ТОВ “Торгівельна компанія “Манго Трейд” (м. Київ).
Переможцем процедури закупівлі визнана компанія «Манго Трейд», яка запропонувала найнижчу ціну за товар – 108 891 грн. з ПДВ (дві інші пропозиції склали відповідно 111 670,5 та 116 019,6 грн з ПДВ). Очікувана вартість закупівлі складала 120 тис. грн.
Кінцевим терміном поставки товару вказаний грудень 2015 року, місцем поставки – автозаправки у м. Житомирі та по Україні.
У технічних вимогах йдеться, що отримання товару буде здійснюватися по талонам через мережу АЗС у м. Житомирі, Житомирській області та по Україні. Учасник повинен мати розширену мережу АЗС по Україні, але не менше однієї АЗС на території м. Житомира та трьох АЗС в Житомирській області.
Продукти нафтопереробки, які Учасник планує відпускати через мережу АЗС, повинні відповідати встановленим вимогам якості, мати сертифікат відповідності або паспорт якості.
В «Особливих вимогах» йдеться, що бланки дозволу (талони) повинні бути в асортименті: номіналом 5 літрів, 10 літрів, 15 літрів, 20 літрів, та мати термін дії не менше року, а відпуск нафтопродуктів здійснюватися цілодобово.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят