Последние новости
Главная / Новости / Влада Житомира вирішила упорядкувати розміщення реклами на зупинках громадського транспорту — Новости Житомира

Влада Житомира вирішила упорядкувати розміщення реклами на зупинках громадського транспорту — Новости Житомира

Влада Житомира вирішила упорядкувати розміщення реклами на зупинках громадського транспорту
Влада Житомира вирішила переглянути видані раніше дозволи на розміщення зовнішньої реклами на зупинках громадського транспорту.
Відповідні проекти рішень виконкому опубліковані на сайті міської ради 27 серпня.
«Перелік суб’єктів господарювання, яким скасовується дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі та втрачається чинність окремих пунктів відповідних рішень міськвиконкому: Фізичній особі-підприємцю Умінському Володимиру Івановичу за адресами: вул. Велика Бердичівська, 87; вул. Щорса, 63, 131- дозволи відповідно № 2545, № 2546, № 2551, № 2552, № 2553, № 2554 (лайтпостери та лайт-бокси з улаштуванням павільйонів зупинок громадського транспорту та інформаційних табло) – пункти 5, 8, 9 додатку до рішення міськвиконкому від 31.10.2014 №487 «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами з улаштуванням павільйонів зупинок громадського транспорту та інформаційних табло в м.Житомирі», – зазначено в проекті рішення про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі.
Підприємець Володимир Умінський є й серед тих, кому іншим проектом рішення планують надати дозвіл на розміщення реклами.
Перелік суб’єктів господарювання, яким надається дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі:
1. Фізичній особі-підприємцю Алексєєву Андрію Львовичу за адресою вул. Ватутіна, 55-а (лайтпостер, що стоїть окремо).
2. Фізичній особі-підприємцю Симону Віталію Володимировичу за адресою вул. Східна, 82 (тимчасова виносна спеціальна конструкція).
3. Фізичній особі-підприємцю Умінському Володимиру Івановичу за адресами: вул. Київська, 49; вул. Театральна,7; вул. Велика Бердичівська, 40 ( лайтпостер і лайт-бокс з улаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту та інформаційного табло по кожній окремо адресі); вул. Київська, 77 (2 лайтпостера і лайт-бокс з улаштуванням павільйону зупинки громадського транспорту та інформаційного табло).
4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Квінт ЛТД» (Kvint LTD) за адресою вул. Київська, 39 (тимчасова виносна спеціальна конструкція).
5. Фізичній особі-підприємцю Міськовій Ірині Вікторівні за адресою вул.Вітрука, 55 (тимчасова виносна спеціальна конструкція).
6. Фізичній особі-підприємцю Протасевичу Максиму Борисовичу за адресами: вул. Жуйка, 6 (№1); шосе Київське, 35, 40, 131 (спеціальна наземна конструкція по кожній окремо адресі).
Нагадаємо, підприємець Володимир Умінський восени 2014 року отримав дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (лайтпостерів і лайт-боксів) з улаштуванням павільйонів зупинок громадського транспорту та інформаційних табло :
1. Майдан Перемоги, 3
2. Проспект Миру, 37
3. Вул. Велика Бердичівська, 14
4. Вул. Велика Бердичівська, 56
5. Вул. Велика Бердичівська, 87
6. Вул. Київська, 35
7. Вул. Київська, 120
8. Вул. Щорса, 63
9. Вул. Щорса, 131
10. Вул. Театральна, 6/4
11. Вул. Перемоги, 12/1
12. Вул. Вітрука, 41
Перша «розумна зупинка» з місцями для зовнішньої реклами – в цей день було засідання міськвиконкому і підприємець отримав дозвіл.

Интересное

Рівень забруднення повітря в Житомирі значно знизився — СЕС — Новости Житомира

Станом на 07.09.2015р. в населених пунктах області, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин внаслідок пожеж,  рівень забруднення атмосферного повітря значно знизився. В усіх досліджених пробах атмосферного повітря вміст шкідливих речовин, що виділяються в процесі горіння, не перевищував гранично допустимих концентрацій. Про це інформують в СЕС. Вміст азоту діоксиду в досліджених пробах м. Житомира коливався в