Последние новости
Главная / Новости / В Житомирському технологічному університеті заліковки вручили 642 першокурсникам. ФОТО — Новости Житомира

В Житомирському технологічному університеті заліковки вручили 642 першокурсникам. ФОТО — Новости Житомира

В Житомирському технологічному університеті “заліковки” вручили 642 першокурсникам. ФОТО
У дворі Житомирського державного технологічного університету 31 липня вітали першокурсників. Зокрема, цьогоріч на перший курс вузу вступило 642 абутірієнти – випускники шкіл, ліцеїв, гімназій та коледжів.
Ректор ЖДТУ Петро Мельничук відзначив, що усі вони мають віднині гідно нести звання «студент». Також він звернувся до присутніх батьків із проханням підтримати своїх дітей і допомогти навчатися вчитися в університеті, адже після школи треба звикати працювати по-новому. На першокурсників чекають справжні випробування і виклики, але щоб впоратися з усім, вони мають кожну хвилину приділяти навчанню, книзі, викладачу, комп’ютеру.
«За 55 років ми подолали шлях від філії Київського політехнічного інституту до самостійного навчального закладу і в цьому статусі перебуваємо вже 12 років. Маємо 4-й – найвищий рівень акредитації. У нас більше 5 тисяч студентів, 5 факультетів, 25 кафедр, 300 викладачів і 600 співробітників вузу. Сьогодні до цієї родин приєдналися першокурсники, – пояснює Мельничук. – Абітурієнтам під час вступної кампанії-2015 було складно, бо почали діяти нові правила – ви обирали, вас обирали. Цей навчальний рік ми починаємо разом з вами, просто по різні боки, але, повірте, викладачі готові максимально ділитися із вами своїми знаннями, досвідом, підтримувати вас. Варто наголосити, що до Житомирського державного технологічного університету цього року вступили не лише діти із нашого регіону, але й з інших областей і навіть країн – Африки, Азербайджану, РФ, Туркменістану, Грузії, Казахстану.
Лекції у вузі читають закордонні професори, а також наші колеги із інших вишів. У нас налагоджена міжнародна співраця, працюють програми обміну для студентів, аспірантів та викладачів. Наш університет дає для кожного гарний шанс реалізуватися, але майте на увазі, що ми також практикуємо відрахування студентів через поведінку або погані результати навчання. Прошу на це звернути увагу вже зараз, бо завтра ми починаємо серйозно працювати, а сьогодні знайомимось, спілкуємось. «.
За традицією ректор посипав першокурсників зерном, а також особисто вручив залікові книжки тим студентам, які мали найкращі результати при вступі. Решта студентів «заліковки» отримували по факультетах у різних аудиторіях.
Своїх нових студентів вітали декани факультетів, студентський ректор Сергій Цвяк, творчі колективи ЖДТУ.
Юлія Демусь

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"