Последние новости
Главная / Новости / Курсанти військового інституту присягнули на вірність Українському народові. ФОТО — Новости Житомира

Курсанти військового інституту присягнули на вірність Українському народові. ФОТО — Новости Житомира

Курсанти військового інституту присягнули на вірність Українському народові. ФОТО
У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулось урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами набору 2015 року.
Юнаки та дівчата урочисто присягли вірно і самовіддано служити Україні, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Про це інформують на сайті Міноборони.
Ритуал складання Військової присяги пройшов в урочистій атмосфері. Майбутніх офіцерів привітали заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Метелап, керівництво Міністерства оборони України, представники інших міністерств і відомств та громадськості, учасники АТО.
Свято завершилося святковим концертом.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"