Последние новости
Главная / Новости / Вибори ще не почалися, а житомирський УКРОП вже безкоштовно возить виборців на обжинки — Новости Житомира

Вибори ще не почалися, а житомирський УКРОП вже безкоштовно возить виборців на обжинки — Новости Житомира

Вибори ще не почалися, а житомирський УКРОП вже безкоштовно возить виборців на обжинки
Житомирська обласна організація політичної партії «УКРОП» 19 вересня організувала в Новограді-Волинському свято «УКРОПівські обжинки» та пропонувала житомирянам безкоштовний доїзд в дві сторони.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Громадянської мережі ОПОРА.
«Оголошення про захід опублікувала на своїй сторінці в мережі Facebook голова житомирського «УКРОПу» Тетяна Пашкевич. «УКРОП ЗАПРОШУЄ ЖИТОМИРЯН НА СВЯТО ВРОЖАЮ. В місті Новоград-Волинський 19 вересня відбудеться свято «УКРОПІВСЬКІ ОБЖИНКИ». Обжинки – один з найдавніших українськихобрядів і справжнє свято для патріотів рідної землі. Свято, що символізує завершення збору врожаю. В програмі свята: продаж органічної продукції, виставка найкращих фермерських господарст Житомирської області, конкурси та подарунки, виступи фолькльорних колективів. Гості свята гурт «КОБЗА»! Із Житомира буде організовано безкоштовний довіз в обидві сторони усіх бажаючих на свято «УКРОПівські обжинки», – йдеться в повідомленні.
Такі ініціативи політичних партій напередодні місцевих виборів не порушують Закон України «Про місцеві вибори». Однак, після офіційної реєстрації кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, такі заходи можуть мати ознаки порушення ЗаконуУкраїни «Про місцеві вибори», а саме п. 4 ст. 60:«Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг», – повідомила ОПОРА.
Як повідомляв , партія «УКРОП»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"