Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області СБУ затримала осіб, які планували видобувати кварц та топаз — Новости Житомира

У Житомирській області СБУ затримала осіб, які планували видобувати кварц та топаз — Новости Житомира

У Житомирській області СБУ затримала осіб, які планували видобувати кварц та топаз
Співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з міліцією затримали групу осіб, які планували незаконний видобуток напівдорогоцінного каміння – кварцу і топазів.
Про це повідомляє прес-група УСБ України в Житомирській області.
«У лісовому масиві між селами Писарівка та Краївщина, які знаходяться на території Володарсько-Волинського родовища п’єзокварців, бригада старателів здійснила вирубку дерев на місці розробки. Зловмисники встигли вирити екскаватором котлован діаметром майже 7 метрів у ширину та 10 метрів у глибину», – йдеться у повідомленні.
Незважаючи на відсутність спеціального дозволу на користування надрами та права власності на земельну ділянку, копачі планували розпочати розробку родовища. Правоохоронці затримали 8 зловмисників, у яких вилучено екскаватор, генератор і робочі інструменти.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності організаторів незаконного видобутку напівдорогоцінного каміння.
Фото прес-групиУСБ України в Житомирській області

Интересное

З квітня розпочнеться виплата компенсацій дітям-чорнобильцям, які не забезпечені гарячим харчуванням | Новости Житомира

З квітня розпочнеться виплата компенсацій дітям-чорнобильцям, які не забезпечені гарячим харчуванням