Последние новости
Главная / Новости / Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі
Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі Сьогодні, 13:03 Ситуація на лінії вогню стабільна.
За даними Спільного центру контролю і координації, режиму припинення вогню на Донбасі повністю дотримуються обидві сторони конфлікту.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України на тристоронніх переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передають Патріоти України.
“Станом на 11:00 1 вересня 2015 року обидві сторони повністю дотримуються режиму припинення вогню. Цю інформацію підтверджують доповіді офіцерів зі Спільного центру з контролю і координації”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 29 серпня під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним Меркель і Олланд домовилися “про всеосяжне припинення вогню з 1 вересня”.
Джерело статті: Патріоти України

Интересное

Прокуратура требует вернуть в госсобственность 75 га земли на Житомирщине — Новости Житомира

Прокуратура Житомирской области требует вернуть государству землю стоимостью почти 17 млн грн. Об этом «Журналу Житомира» рассказали в областной прокуратуре. Коростенская межрайонная прокуратура заявила в суд иск о расторжении с предприятием договора аренды земельного участка и возвращении его в государственную собственность. Установлено, что предприятие, взяв в 2011 году в аренду на 19 лет земельный участок площадью