Последние новости
Главная / Новости / Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі
Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі Сьогодні, 13:03 Ситуація на лінії вогню стабільна.
За даними Спільного центру контролю і координації, режиму припинення вогню на Донбасі повністю дотримуються обидві сторони конфлікту.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України на тристоронніх переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передають Патріоти України.
“Станом на 11:00 1 вересня 2015 року обидві сторони повністю дотримуються режиму припинення вогню. Цю інформацію підтверджують доповіді офіцерів зі Спільного центру з контролю і координації”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 29 серпня під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним Меркель і Олланд домовилися “про всеосяжне припинення вогню з 1 вересня”.
Джерело статті: Патріоти України

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України