Последние новости
Главная / Новости / Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі — Новости Житомира

Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі
Спостерігачі констатують повне припинення вогню на Донбасі Сьогодні, 13:03 Ситуація на лінії вогню стабільна.
За даними Спільного центру контролю і координації, режиму припинення вогню на Донбасі повністю дотримуються обидві сторони конфлікту.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України на тристоронніх переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер, передають Патріоти України.
“Станом на 11:00 1 вересня 2015 року обидві сторони повністю дотримуються режиму припинення вогню. Цю інформацію підтверджують доповіді офіцерів зі Спільного центру з контролю і координації”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 29 серпня під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним Меркель і Олланд домовилися “про всеосяжне припинення вогню з 1 вересня”.
Джерело статті: Патріоти України

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"