Последние новости
Главная / Новости / «Народний контроль» в Житомирській області відкриє списки Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

«Народний контроль» в Житомирській області відкриє списки Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

«Народний контроль» в Житомирській області відкриє списки
Житомирська обласна організація політичної партії “Громадський рух “Народний контроль” проводить обласну конференцію. Основне питання порядку денного – висунення кандидатів для балотування в депутати обласної ради та Житомирської міської ради. Також на конференції планується затвердити кандидата на посаду міського голови Житомира. “Ми йдемо на вибори з відкритими списками та публічно доступною інформацією про всіх кандидатів. Вже місяць ми подаємо у газетах інформацію про наших кандидатів до рад різних рівнів. Головне – нам нічого приховувати і саме це дає впевненість в успішності нашої команди”, – Світлана Пахольчук, голова обласної організації політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”. Конференція відбудеться 23 вересня за адресою: вул.Кафедральна, 8 (конференц-зала “Інфорум-центру”) о 17-00. Прес-служба партії «Громадський рух «Народний контроль»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"