Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині поранені військовослужбовці можуть отримати разову грошову допомогу — Новости Житомира

На Житомирщині поранені військовослужбовці можуть отримати разову грошову допомогу — Новости Житомира

На Житомирщині поранені військовослужбовці можуть отримати разову грошову допомогу
Захисники Вітчизни, які, відстоюючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати разову грошову допомогудля одержання належної медичної допомоги та забезпечення медичним обслуговуванням, проведення лікування та проходження реабілітації.
Розмір разової грошової допомоги військовослужбовцювизначається в кожному конкретному випадку з урахуванням висновку управління охорони здоров’я облдержадміністрації про стан здоров’я людини і вартості лікування, на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.
Рішення від 10.09.2015 №1632 року «Про Положення про порядок та умови надання військовослужбовцям та іншим особам, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції разової грошової допомоги для проведення лікування та проходження реабілітації».
Документи приймаються за адресою м. Житомир, майдан С.П. Корольова,1 кабінет 115.
Телефон для довідок (0412) 47-44-01
Зразок заяви та перелік необхідних документів
Голові Житомирської
обласної ради
Французу В.Й.
_______________________________
П І Б
_______________________________
адреса проживання (реєстрації)
_______________________________
_____________________________

Интересное

Житомирские волонтеры зовут житомирян вступать в их ряды. ВИДЕО — Новости Житомира

В Житомирской областной библиотеке для детей на днях презентовали видеоролик, в котором 11 местных волонтеров рассказывают о своей деятельности и призывают всех присоединиться к хорошему делу и вместе помогать тем, кто нуждается. – Зачастую волонтерами становятся в старших классах или в студенческие годы, а потом это становится делом жизни. Впрочем, многие занимаются этим незаметно для