Последние новости
Главная / Новости / Житомирський студент політеху став дипломантом фестивалю «Червона рута» — Новости Житомира

Житомирський студент політеху став дипломантом фестивалю «Червона рута» — Новости Житомира

Житомирський студент політеху став дипломантом фестивалю «Червона рута»
З 18 по 20 вересня Маріуполь приймав Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», на якому Житомирщину представляв Артур Корніюк.
Це право він здобув під час попереднього відбору, що проходив у рамках фестивалю в Житомирі в листопаді 2014 року. Тоді у фінал пройшли ще троє виконавців та колектив із Житомирської області, але через фінасові труднощі та ситуацію в прифронтовому Маріуполі, на фестиваль вони не поїхали, повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.
Артур Корніюк родом із Закарпаття, школу закінчив на Вінничині, а навчається в Житомирському державному технологічному університеті, учасник вокального ансамблю «Акорд» (керівник Голуб Л.М.).
Хлопець має власний гурт «ORION», з яким дає концерти, а також виступає під час університетських святкових заходів. Артур навчається на факультеті інформаційно-комп’ютерних технологій, група РА-16. Відзначає, що поїхати на конкурс зміг завдяки фінансовій підтримці керівництва ЖДТУ.
На фестиваль Корніюк підготував 3 пісні – «За Україну», «Єдина» і пісню «Дивак», яка вирізняється своєю оригінальністю. Журі відзначило виконавця за розкриття патрітичної тематики, а у номінації «Акустична музика» студент ЖДТУ Артур Корніюк став дипломантом.
Хлопець після повернення із конкурсу приймав вітання від друзів та одногрупників, а також подальших успіхів йому особисто побажав ректор Житомирського державного технологічного університету Петро Мельничук.
Керівництво університету, студентська громада в особі голови студентської профспілки Савіцького В.В. та завідуючого центром культури Колядюка С.В. ще раз вітають Артура Корніюка з перемогою і докладуть ще більших зусиль, аби життя студентів ЖДТУ було цікавим, творчим, більш змістовним у суспільно-культурному напрямку.

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної