Последние новости
Главная / Новости / Скільки округів буде у Житомирі та області на виборах до обласної ради — Новости Житомира

Скільки округів буде у Житомирі та області на виборах до обласної ради — Новости Житомира

Скільки округів буде у Житомирі та області на виборах до обласної ради
Центральна виборча комісія визначила кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, які мають бути утворені при проведенні чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.
Про це повідомляє прес-служба ЦВК.
«3 вересня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський. На підставі відомостей Державного реєстру виборців Комісія визначила кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, які мають бути утворені обласними, районними, міськими, районними у містах (у містах, де утворені районні у місті ради), сільськими, селищними виборчими комісіями для організації виборів депутатів місцевих рад при проведенні чергових та перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Такі округи мають бути утворені відповідними територіальними виборчими комісіями у встановлені законом строки після сформування їх нового складу», – йдеться у повідомленні.
У Житомирській області для виборів депутатів облради буде утворено 64 округи, з яких 13 – у Житомирі, 4 – у Житомирському районі.
Нагадаємо, зараз у Житомирській облради 112 депутатів.
Вибори депутатів обласної ради
Назва адміністративно-територіальної одиниці
Кількість територіальних виборчих округів
Житомирська обласна рада
Андрушівський р-н
2
Баранівський р-н
2
Бердичівський р-н
2
Брусилівський р-н
1
Володарсько-Волинський р-н
2
Ємільчинський р-н
2
Житомирський р-н
4
Коростенський р-н
1
Коростишівський р-н
2
Лугинський р-н
1
Любарський р-н
1
Малинський р-н
1
Народицький р-н
1
Новоград-Волинський р-н
2
Овруцький р-н
3
Олевський р-н
2

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась