Последние новости
Главная / Новости / Житомирський губернатор збирає прес-конференцію через затримання на хабарів голів Малинської райдержадміністрації та райради — Новости Житомира

Житомирський губернатор збирає прес-конференцію через затримання на хабарів голів Малинської райдержадміністрації та райради — Новости Житомира

Житомирський губернатор збирає прес-конференцію через затримання на хабарів голів Малинської райдержадміністрації та райради
Від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна за одержання неправомірної вигоди у розмірі 40 тис. грн загрожує головам Малинської райдержадміністрації та районної ради.
Про це інформує сайт Житомирської облдержадміністрації.
«Ця ситуація ще раз свідчить про безкомпромісність боротьби з корупцією, про те, що вибіркового правосуддя немає. Житомирська облдержадміністрація притримується чіткої позиції Президента України: корупція – наш внутрішній ворог, який ми повинні знищити. Заходи з запобігання та боротьби з корупцією в області будуть ще більше посилені», – йдеться у повідомленні.
26 вересня о 12.00 год. у прес-центрі ОДА голова облдержадміністрації разом із представниками правоохоронних органів проведуть прес-конференцію щодо протидії корупції.
Як повідомляв , 25 вересня близько 20.00 год. на хабарі у 40 тис. грн , які обіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"