Последние новости
Главная / Новости / За минулу добу на Житомирщині 4 пожежі в екосистемах — Новости Житомира

За минулу добу на Житомирщині 4 пожежі в екосистемах — Новости Житомира

За минулу добу на Житомирщині 4 пожежі в екосистемах
За інформацією управління ДСНС України в Житомирській області, за минулу добу на території Житомирщини виникло 14 пожеж, 4 з яких в екосистемах.
17 вересня о 12.10 годині в с. Веприн Радомишльського району виникло загоряння сухої трави на землях запасу Вепринської сільської ради. Вогнем знищено 5 га сухої трави. Пожежу було повністю ліквідовано о 13.36 годині.
В с. Богданівка Овруцького району на землях запасу Великочернігівської сільської ради о 16.07 годині виникло загоряння сухої трави. Вогнем знищено 1.5 га сухої трави. Пожежу було повністю ліквідовано о 16.55 годині.
В Коростенському районі в с. Полянка на землях запасу Меленівської сільської ради о 17.48 годині виникло загоряння сухої трави. Вогнем знищено 0.5 га сухої трави. Пожежу було повністю ліквідовано о 19.29 годині.
В с. Яжберень Народицького району о 20.34 годині на землях запасу Новодорогинської сільської ради виникло загоряння сухої трави. Вогнем знищено 4 га сухої трави. Пожежу було повністю ліквідовано о 23.18 годині.
У Малинському районі в с. Рудня-Вороб’ївська повністю ліквідовано горіння торфу.

Интересное

В Житомирі рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року — Новости Житомира

Традиційно, напередодні нового навчального року до закладів освіти підвищена увага. Батьки придивляються до умов навчального процесу, належного забезпечення шкіл, а контролюючі служби здійснюють останні перевірки готовності закладів до прийому дітей. Протягом липня-серпня органами державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України у Житомирській області здійснюється комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих