Последние новости
Главная / Новости / СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння — Новости Житомира

СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння — Новости Житомира

СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння
У зв’язку з пожежами лісових масивів, торфовищ та сухої трави фахівці Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 26 та 27 серпня здійснено відбір проб атмосферного повітря у місті Коростень.
Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби Житомирської області.
Узяті проби повітря на розі вулиць Грушевського та Крупської в Коростені, а також на території парку ім. Островського, в районах АЗС «Фактор» та залізничного переїзду Чолівка.
«Результати проведених лабораторних досліджень свідчать, що у вказаних точках концентрації азоту діоксиду та ангідриду сірчистого перевищували гігієнічні нормативи. Вміст азоту діоксиду в досліджених пробах коливався в межах 0,22-0,31мг/дм3 при допустимому значенні 0,2 мг/дм3, вміст ангідриду сірчистого визначався в межах 0,48-0,59 мг/дм3 при допустимому значенні 0,5 мг/дм3», – йдеться у повідомленні.
Фахівці санслужби попереджають: перебування в зоні забрудненого повітря може сприяти ускладненням серцево-судинних захворювань, захворювань органів дихання, а також бути причиною алергічних реакцій.
Головне управління Держсанепідслужби рекомендує мешканцям Коростеня обмежити перебування людей на відкритому повітрі, уникати тривалих прогулянок, особливо в часи інтенсивного руху транспорту. У будинках рекомендовано зачиняти вікна, якнайчастіше прибирати приміщення та завішувати вікна вологою тканиною.
У разі погіршення самопочуття – утрудненні дихання, частому кашлі, – необхідно звертатися за медичною допомогою.
У повітрі ж Житомира станом на 26 серпня перевищення вмісту шкідливих сполук не спостерігалося, – констатують фахівці СЕС.
Досліджувалося повітря в районі вулиці Перемоги, 92, провулку 6-го Щорса, 6, вулиці Байка, 7 та Гагаріна, 55. Концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших, ніж граничнодопустимі концентрації.
Як повідомляв , 26 серпня місто Коростень було через горіння торф’яників у сусідніх районах.

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят