Последние новости
Главная / Новости / СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння — Новости Житомира

СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння — Новости Житомира

СЕС рекомендує коростенцям обмежити перебування на вулиці через підвищений вміст у повітрі продуктів горіння
У зв’язку з пожежами лісових масивів, торфовищ та сухої трави фахівці Коростенського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» 26 та 27 серпня здійснено відбір проб атмосферного повітря у місті Коростень.
Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби Житомирської області.
Узяті проби повітря на розі вулиць Грушевського та Крупської в Коростені, а також на території парку ім. Островського, в районах АЗС «Фактор» та залізничного переїзду Чолівка.
«Результати проведених лабораторних досліджень свідчать, що у вказаних точках концентрації азоту діоксиду та ангідриду сірчистого перевищували гігієнічні нормативи. Вміст азоту діоксиду в досліджених пробах коливався в межах 0,22-0,31мг/дм3 при допустимому значенні 0,2 мг/дм3, вміст ангідриду сірчистого визначався в межах 0,48-0,59 мг/дм3 при допустимому значенні 0,5 мг/дм3», – йдеться у повідомленні.
Фахівці санслужби попереджають: перебування в зоні забрудненого повітря може сприяти ускладненням серцево-судинних захворювань, захворювань органів дихання, а також бути причиною алергічних реакцій.
Головне управління Держсанепідслужби рекомендує мешканцям Коростеня обмежити перебування людей на відкритому повітрі, уникати тривалих прогулянок, особливо в часи інтенсивного руху транспорту. У будинках рекомендовано зачиняти вікна, якнайчастіше прибирати приміщення та завішувати вікна вологою тканиною.
У разі погіршення самопочуття – утрудненні дихання, частому кашлі, – необхідно звертатися за медичною допомогою.
У повітрі ж Житомира станом на 26 серпня перевищення вмісту шкідливих сполук не спостерігалося, – констатують фахівці СЕС.
Досліджувалося повітря в районі вулиці Перемоги, 92, провулку 6-го Щорса, 6, вулиці Байка, 7 та Гагаріна, 55. Концентрації азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду та сажі в атмосферному повітрі у вказаних точках визначалися в межах значно менших, ніж граничнодопустимі концентрації.
Як повідомляв , 26 серпня місто Коростень було через горіння торф’яників у сусідніх районах.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"