Последние новости
Главная / Новости / У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки — Новости Житомира

У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки — Новости Житомира

У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки
У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки Сьогодні, 09:57 Сьогодні, 2 вересня, на Житомирщині, як і по всій Україні збережеться аномальна спека.
В Українському гідромецентрі повідомляють, що стовпчики термометрів піднімуться до +31…+34°С, на Сході та Півночі, до +34…+38° на Півдні, Заході і в Центрі.
Довгоочікуваних дощів синоптики сбогодні не прогнозують. “2 вересня в Україні, крім Сходу, – сильна спека +35…+38°С. 2-4 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека”, – йдеться в повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"