Последние новости
Главная / Новости / У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки — Новости Житомира

У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки — Новости Житомира

У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки
У житомирських школярів і студентів навчальний рік розпочинається із аномальної спеки Сьогодні, 09:57 Сьогодні, 2 вересня, на Житомирщині, як і по всій Україні збережеться аномальна спека.
В Українському гідромецентрі повідомляють, що стовпчики термометрів піднімуться до +31…+34°С, на Сході та Півночі, до +34…+38° на Півдні, Заході і в Центрі.
Довгоочікуваних дощів синоптики сбогодні не прогнозують. “2 вересня в Україні, крім Сходу, – сильна спека +35…+38°С. 2-4 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека”, – йдеться в повідомленні.

Интересное

На Житомирщині повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту — Новости Житомира

За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності. Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років. Однак, у порушення вимог Закону України