Последние новости
Главная / Новости / З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники
З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники Сьогодні, 17:30 Для житомирських школярів усі підручники будуть безкоштовними.
Обласні бюджети виділяють кошти на закупівлю нових шкільних підручників. Крім того, гроші на навчальну літературу школярам передбачені і держбюджетом.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр освіти і науки України Сергій Квіт.
«Сьогодні на засіданні Уряду всі голови обласних державних адміністрацій підтвердили, що обласні бюджети виділяють свою половину коштів на придбання нових шкільних підручників. Друга половина вже чекає в державному бюджеті. Тобто, всі підручники і надалі будуть для українських сімей безоплатними», – написав профільний міністр.
Джерело статті: ZIK

Интересное

Прокуратура требует вернуть в госсобственность 75 га земли на Житомирщине — Новости Житомира

Прокуратура Житомирской области требует вернуть государству землю стоимостью почти 17 млн грн. Об этом «Журналу Житомира» рассказали в областной прокуратуре. Коростенская межрайонная прокуратура заявила в суд иск о расторжении с предприятием договора аренды земельного участка и возвращении его в государственную собственность. Установлено, что предприятие, взяв в 2011 году в аренду на 19 лет земельный участок площадью