Последние новости
Главная / Новости / З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники
З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники Сьогодні, 17:30 Для житомирських школярів усі підручники будуть безкоштовними.
Обласні бюджети виділяють кошти на закупівлю нових шкільних підручників. Крім того, гроші на навчальну літературу школярам передбачені і держбюджетом.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр освіти і науки України Сергій Квіт.
«Сьогодні на засіданні Уряду всі голови обласних державних адміністрацій підтвердили, що обласні бюджети виділяють свою половину коштів на придбання нових шкільних підручників. Друга половина вже чекає в державному бюджеті. Тобто, всі підручники і надалі будуть для українських сімей безоплатними», – написав профільний міністр.
Джерело статті: ZIK

Интересное

Інтернат у Житомирській області планує витратити 73 тис. грн на закупівлю 8 тонн хліба — Новости Житомира

Комунальна установа «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат»  Житомирської обласної ради подала запит цінових пропозицій стосовно закупівлі двох сортів хліба. Оголошення про заплановану закупівлю розміщене 27 серпня на сайті Державних закупівель. Дирекція інтернату хоче придбати 4068 кг хліба «Українського» та 3960 кг хліба «Традиційного» за ціною 8,21 грн. та 10,00 грн. за кілограм відповідно. Очікувана вартість закупівлі – 73000 (сімдесят