Последние новости
Главная / Новости / З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники
З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники Сьогодні, 17:30 Для житомирських школярів усі підручники будуть безкоштовними.
Обласні бюджети виділяють кошти на закупівлю нових шкільних підручників. Крім того, гроші на навчальну літературу школярам передбачені і держбюджетом.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр освіти і науки України Сергій Квіт.
«Сьогодні на засіданні Уряду всі голови обласних державних адміністрацій підтвердили, що обласні бюджети виділяють свою половину коштів на придбання нових шкільних підручників. Друга половина вже чекає в державному бюджеті. Тобто, всі підручники і надалі будуть для українських сімей безоплатними», – написав профільний міністр.
Джерело статті: ZIK

Интересное

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів — Новости Житомира

День Державного Прапора та День Незалежності в Житомирі: програма заходів Сьогодні, 11:21 23-24 серпня Житомир святкуватиме День Державного Прапора та 24-у річницю незалежності України. У неділю, 23 серпня, о 9.00 на майдані ім. С. П. Корольова відбудеться церемонія урочистого підняття прапора за участю влади, військового оркестру та громадськості. О 12.00 год. Житомирщина долучиться до загальнонаціональної