Последние новости
Главная / Новости / З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники — Новости Житомира

З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники
З обласного бюджету виділять кошти на шкільні підручники Сьогодні, 17:30 Для житомирських школярів усі підручники будуть безкоштовними.
Обласні бюджети виділяють кошти на закупівлю нових шкільних підручників. Крім того, гроші на навчальну літературу школярам передбачені і держбюджетом.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр освіти і науки України Сергій Квіт.
«Сьогодні на засіданні Уряду всі голови обласних державних адміністрацій підтвердили, що обласні бюджети виділяють свою половину коштів на придбання нових шкільних підручників. Друга половина вже чекає в державному бюджеті. Тобто, всі підручники і надалі будуть для українських сімей безоплатними», – написав профільний міністр.
Джерело статті: ZIK

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"