Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб — Новости Житомира

У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб — Новости Житомира

У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб
У Житомирі, станом на 5 лютого, з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб.
Про це розповіли у прес-службі Житомирської міської ради.
«Станом на 5 лютого за останню добу до лікувальних закладів Житомира було госпіталізовано 25 житомирян, з яких 20 – діти віком до 17 років. Всього за останню добу зареєстровано 321 випадки грипу та ГРВІ», – повідомили у прес-службі мерії.
З початку епідсезону у місті на грип та ГРВІ захворіли 12322 людини. Від ускладнень грипу з початку епідсезону у Житомирі померло 6 осіб.
За повідомленням державної санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 1517 осіб, у тому числі 812 дітей та 705 дорослих. У порівнянні з попередньою добою захворюваність в цілому знизилася на 5,1%.
У Житомирській області залишається призупиненим навчання в 604 навчальних закладах, у тому числі в 485 школах та 119 дитячих дошкільних закладах.
Як повідомляв , у Житомирі зимові включно. У понеділок, 15 лютого, всі діти мають іти до школи.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"