Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб — Новости Житомира

У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб — Новости Житомира

У Житомирі з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб
У Житомирі, станом на 5 лютого, з початку епідсезону на вірусні інфекції захворіло понад 12 тисяч осіб.
Про це розповіли у прес-службі Житомирської міської ради.
«Станом на 5 лютого за останню добу до лікувальних закладів Житомира було госпіталізовано 25 житомирян, з яких 20 – діти віком до 17 років. Всього за останню добу зареєстровано 321 випадки грипу та ГРВІ», – повідомили у прес-службі мерії.
З початку епідсезону у місті на грип та ГРВІ захворіли 12322 людини. Від ускладнень грипу з початку епідсезону у Житомирі померло 6 осіб.
За повідомленням державної санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 1517 осіб, у тому числі 812 дітей та 705 дорослих. У порівнянні з попередньою добою захворюваність в цілому знизилася на 5,1%.
У Житомирській області залишається призупиненим навчання в 604 навчальних закладах, у тому числі в 485 школах та 119 дитячих дошкільних закладах.
Як повідомляв , у Житомирі зимові включно. У понеділок, 15 лютого, всі діти мають іти до школи.

Интересное

У Житомирській області всихають соснові ліси — Новости Житомира

Впродовж останніх двох років у насадженнях державного підприємства «Житомирське лісове господарство» активізувалися лісопатологічні процеси, які стали хронічними та призводять до всихання хвойних насаджень. Про це інформує сайт Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. «Науковці кажуть, що головним чином це викликане еколого-кліматичними факторами, глобальним потеплінням на планеті, зниженням опадів та підвищенням температурного режиму», – йдеться