Последние новости
Главная / Новости / Під час казкових канікул діти бійців 95 бригади підготували для батьків прапор зі своїми долоньками. ФОТО — Новости Житомира

Під час казкових канікул діти бійців 95 бригади підготували для батьків прапор зі своїми долоньками. ФОТО — Новости Житомира

Під час казкових канікул діти бійців 95 бригади підготували для батьків прапор зі своїми долоньками. ФОТО
Центр раннього розвитку «Гармонія дитинства» цієї осені святкує 7 років своєї роботи. За цей час випускниками цього закладу стали десятки талановитих житомирських дітлахів. Тут заняття проводять для дітей віком 1-3 роки, які приходять разом з мамами, а трохи старших готують до школи.
Влітку для малюків влаштовували канікули, але зважаючи на ситуацію в країні, керівництво Центру вирішило цьогоріч на своїй базі влаштувати оздоровлення для дітей військовослужбовців 95 бригади і спіробітників УМВС в Житомисрькій області, які виконували завдання у зоні АТО.
Керівник «Гармонії дитинства» Лілія Намесник зауважує, що наразі у Центрі відпочило більше 50 дітей.
«В Житомирі проходила акція «Теплі долоньки», під час якої маленькі дітки десантників фарбою ставили на футболках відбитки своїх долонь, а потім ці футболки відправляли у зону АТО й передавали героїчним батькам. Я тоді якось не знала про цю акцію, але потім побачила інформацію про захід і вона мене дуже зворушила. Після цього до мене звернувся заступник міського голови Сергій Сухомлин з пропозицією взяти на себе організацію відпочинку саме таких дітей дошкільного віку, – каже Лілія Намесник. – Звичайно, діти учасників АТО, які ходять в школу, мають можливість протягом літа поїхати на відпочинок за кордон чи у табори по області, а для таких малих поки нічого не передбачено. Ми без вагань взялися допомагати і насправді дуже задовлені роботою. Нам надали списки з контактактами військових 95 бригади та правоохоронців зведеного загону УМВС, у яких діти віком 5-6 років. Ми всіх обдзвонили, поспілкувалися, пояснили ситуацію і запросили безкоштовно відвідувати табір при Центрі раннього розвитку. Працюємо 6 днів на тиждень, з 9 ранку і до 13.00. Для дітей забезпечили найкращі умови. Вони можуть гратися, вихователі проводять для них розвиваючі та пізнавальні заняття. У нас є розклад казок на увесь тиждень – кожного дня нові казки, нові герої. Їм це подобається. Багато іграшок для дітей передав Сергій Сухомлин, а Львівська майстерня шоколаду забезпечила нас шоколадними зайчиками, які ми роздавали учасникам нашої патріотиної акції. Також обладнали басейн, я особисто слідкую за купанням малечі. Зараз така спека, що їм водні процедури не завадять. Діти можуть пити спеціальну воду із кулерів-слоників».
Лілія Намесник проводить екскурсію Центром, показує кімнати та майданчики для ігор. У дворі фруктові дерева, плодами з яких і пригощають малечу. Також їм готують для «перекусу» печиво.
Ігри проводять на свіжому повітрі та безпосередньо у приміщенні, де зберігається відносно прохолодна температура. Єдине правило закладу для дітей – брати нову іграшку лише тоді, коли попередню, якою вже не хочеш більше гратися, поклав на місце. В решті дітям не перешкоджають, а навпаки підтримують.
«Щоранку мами приводили дітей. Дуже пунктуальні мами, а діти в них виховані, не вередують, одразу видно, що родини військових, – посміхається Лілія Намесник. – Бувало таке, що діти просто не хотіли від нас йти, плакали. Значить їм тут сподобалося. Ми з ними зробили дуже хорошу справу – на паперовому ватмані з символікою прапора залишили відбитки долонь, а після цього все це перенесли на тканину із підписом кожного відбитка діток віком від 6 місяців до 14 років. Вони старалися для своїх батьків, а взамін отримували солодощі. У День Прапора – 23 серпня, ми плануємо що цей наш прапор поїде на передову, де ми його і передамо командиру 95 бригади. Кожен тато побачить відбитки своєї дитини, вони зігріватимуть його. Прапор вивісять на найвищому флагштоці, щоб усі захисники бачили його і знали, за кого стоять на Сході країни».
Лілія Намесник наголошує, що «Гармонія дитинства» – приватний заклад, але ніхто не жалкує, що абсолютно безкоштовно подарували трохи гарних емоцій і відпочинок дітям героїв. У цей складний час кожен має робити все, що від нього залежить, аби підтримати військових та їх родини, перемогт агресора і спільно розбудовувати країну.
Юлія ДЕМУСЬ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"