Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники
На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники Сьогодні, 12:08 Офіційна статистика констатує, що у Житомирській області за січень–липень поточного року, порівняно з відповідним періодом 2014 року, темп зниження реальної заробітної плати становив 73%.
За підсумками липня цього року на Житомирщині середня заробітна плата була найвищою у тих хто працює у сфері фінансової і страхової діяльності (6143 грн.), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (4940 грн.), а також інформації та телекомунікацій (4156 грн.).
Натомість найменше заробляють у таких галузях: мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (2671 грн.), діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (2668 грн.), тимчасове розміщення і організація харчування (1641 грн.).
Джерело статті:

Интересное

На День Житомира погода буде по-осінньому теплою і без опадів, — Укргідрометцентр — Новости Житомира

Наприкінці робочого тижня в Україні буде прохолодно вночі і переважно сухо. Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру. Зокрема, у п’ятницю, 11 вересня, лише в Карпатах та Закарпатті пройдуть дощі, подекуди – із грозами. У західних, північних та центральних областях вночі та вранці можливий туман, вітер північно-східний та східний, 5-10 м/с. Температура вночі становитиме 4-9°, а