Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники
На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники Сьогодні, 12:08 Офіційна статистика констатує, що у Житомирській області за січень–липень поточного року, порівняно з відповідним періодом 2014 року, темп зниження реальної заробітної плати становив 73%.
За підсумками липня цього року на Житомирщині середня заробітна плата була найвищою у тих хто працює у сфері фінансової і страхової діяльності (6143 грн.), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (4940 грн.), а також інформації та телекомунікацій (4156 грн.).
Натомість найменше заробляють у таких галузях: мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (2671 грн.), діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (2668 грн.), тимчасове розміщення і організація харчування (1641 грн.).
Джерело статті:

Интересное

19 августа житомирян приглашают на фестиваль «Песенный Спас» — Новости Житомира

19 августа в Житомире, в реконструированном летнем театре городского парка культуры и отдыха «Ракушка», пройдет фестиваль имени Владимира Шинкарука с символическим названием «Песенный Спас». Об этом «Журналу Житомира» рассказали в пресс-службе облгосадминистрации.   Программа фестиваля: 16:00 – Выставки, мастер-классы. 19:00 – Гала-концерт. Ведущая гала-концерта Заслуженная артистка Украины Ирина Шинкарук. Участники: народные артисты Украины Нина Матвиенко, Анатолий