Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники
На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники Сьогодні, 12:08 Офіційна статистика констатує, що у Житомирській області за січень–липень поточного року, порівняно з відповідним періодом 2014 року, темп зниження реальної заробітної плати становив 73%.
За підсумками липня цього року на Житомирщині середня заробітна плата була найвищою у тих хто працює у сфері фінансової і страхової діяльності (6143 грн.), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (4940 грн.), а також інформації та телекомунікацій (4156 грн.).
Натомість найменше заробляють у таких галузях: мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (2671 грн.), діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (2668 грн.), тимчасове розміщення і організація харчування (1641 грн.).
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"