Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники — Новости Житомира

На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники
На Житомирщині найбільше заробляють фінансисти, каменярі та комп’ютерники Сьогодні, 12:08 Офіційна статистика констатує, що у Житомирській області за січень–липень поточного року, порівняно з відповідним періодом 2014 року, темп зниження реальної заробітної плати становив 73%.
За підсумками липня цього року на Житомирщині середня заробітна плата була найвищою у тих хто працює у сфері фінансової і страхової діяльності (6143 грн.), добувної промисловості і розроблення кар’єрів (4940 грн.), а також інформації та телекомунікацій (4156 грн.).
Натомість найменше заробляють у таких галузях: мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (2671 грн.), діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (2668 грн.), тимчасове розміщення і організація харчування (1641 грн.).
Джерело статті:

Интересное

Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені, — Сергій Бондарчук — Новости Житомира

“Всі прибутки від діяльності центру крові мають наповнювати обласний бюджет, а не приватні кишені”, – Сергій Бондарчук Сьогодні, 17:36 Реорганізація обласного центру крові – одна із гарячих тем, яка останнім часом активно обговорюється не лише у владних колах, а й серед громадськості. На сесії обласної ради, що відбулася 10 вересня, це питання не розглядалося. Однак,