Последние новости
Главная / Новости / Сергій Сухомлин перевірив готовність до зими КП Житомирводоканал — Новости Житомира

Сергій Сухомлин перевірив готовність до зими КП Житомирводоканал — Новости Житомира

Сергій Сухомлин перевірив готовність до зими КП "Житомирводоканал"
В рамках підготовки міста до опалювального сезону, Сергій Сухомлин перевірив готовність “Житомирводоканалу”. На підприємстві перший заступник міського голови провів ревізію матеріально – технічної бази “Водоканалу”.
“Ситуація на Водоканалі складна і в першу чергу у зв’язку з тим, що у наявності застаріла техніка. Їй, в середньому, 20 років. В минулому році ми придбали 2 нові лабораторії, завдяки їхній роботі, у нас зменшується втрата в мережах. Сьогодні відбувся тендер по результатам якого буде закуплено хороший, імпортний екскаватор для підприємства. Нам необхідно ще купити як мінімум два таких екскаватора, тому, що в рамках реалізації досить великого проекту від Світового банку з реконструкції мереж та модернізації необхідно зробити все, щоб наш Водоканал основну частину робіт взяв на себе, а без сучасної техніки це неможливо.
Завдання міста – забезпечити підприємство такою технікою, що дасть зменшення витрат у мережах, дозволить оперативно реагувати на аварійні ситуації, і стримає зростання сум у квитанціях” – каже Сергій Сухомлин.

Интересное

У Житомирській області всихають соснові ліси — Новости Житомира

Впродовж останніх двох років у насадженнях державного підприємства «Житомирське лісове господарство» активізувалися лісопатологічні процеси, які стали хронічними та призводять до всихання хвойних насаджень. Про це інформує сайт Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. «Науковці кажуть, що головним чином це викликане еколого-кліматичними факторами, глобальним потеплінням на планеті, зниженням опадів та підвищенням температурного режиму», – йдеться